Do towarzxyszek, które wybierają się na najbliższe spotkania z delegacjami Zapatystxowskimi.

Osoby i grupy, które je organizują, potrzebują waszego wsparcia, zrozumienia i solidarności w związku z bezpieczeństwem delegacji. My tu w Warszawie miałyśmy nadzwyczajne środki bezpieczeństwa związane głównie z pandemią, ale także z celami tej podróży. Przez 3 dni wykonałyśmy grubo ponad 100 testów na COVID i wczoraj udało nam się uchronić delegację przed kontaktem z osobą, która mimo posiadania zaświadczenia o szczepieniu, była chora i jest realnie chora, o czym wiemy, ponieważ mamy z nią stały kontakt.

Jednocześnie nawet między najbliższymi towarzyszkxami otrzymałyśmy wiele krytyki związanej z naszą polityką COVID! Przyjmujemy ją i się z nią mierzymy, ale wiemy też, że to nie o nas i nie o nie, ale o nasze gościnie, Zapatystxki, o podróż dla życia, o tę wspaniałą przygodę nam chodzi, o ten projekt polityczny, który właśnie powstaje na naszych oczach. Popełniłyśmy błędy i na pewno wyciągniemy z nich wnioski, a was prosimy o wyciągnięcie wniosków z naszych doświadczeń i ułatwienie i dołożenie najwyższych starań dla bezpieczeństwa delegacji.

Z pozdrowieniami Tymczasowy Komitet Organizacyjny w Warszawie

zdjęcie publikujemy za zgodą delegacji i koordynacji

@Mitro
link
711d

Bardzo ładnie napisane. Dodam z punktu widzenia organizatorki: komentarze i próby przekonywania ze strony antymaseczkowców są niezwykłe;) od “tacy z was anarchiści…” po “duszę się w masce”. warto się na to przygotować i poprostu nie dyskutować. Jasno przedstawić zasady.

8Petros
link
3
edit-2
10d

Pytanie już po herbacie, ale jak to się stało, że nikt gościom nie zorganizował jednodawkowej szczepionki? Wczoraj w Poznaniu podano info, że rząd meksykański im nie daje dostępu do szczepień. Ale że w Europie się nie dało???

_____gi
creator
link
18d

nie wiem, skąd te informacje. kompas był szczepiony.

8Petros
link
18d

Organizatorstwo ogłosiło, że proszą o przestrzeganie noszenia masek i utrzymanie dystansu, bo “rząd ogranicza towarzyszom dostęp do szczepionek”. Powiązanie było oczywiste. Ale ogólnie komunikacja nie była specjalnie klarowna, więc pewnie zaszło nieporozumienie.

_____gi
creator
link
18d

kumam! jakieś nieporozumienie, całość “delegacji” jest wyszczepiona:–)))

ether
link
412d

<3 Pełne wsparcie!
Mam nadzieję na samodzielną odpowiedzialność za siebie i za innych, ze strony osób zainteresowanych ruchem rewolucyjnym.

@ANTIFA_JAWORZNO
link
312d

♥️🖤

Domyślna społeczność platformy

  • 0 users online
  • 1 user / day
  • 17 users / week
  • 39 users / month
  • 82 users / 6 months
  • 763 subscribers
  • 689 Posts
  • 1072 Comments
  • Modlog