- cross-posted to:
- news
- cross-posted to:
- news
You must log in or # to comment.
Ciągle czekam co na to Woś, Giełzak i Okraska.
No jak to co, poprą go. Może nawet przy okazji założą w końcu kurzący sie w szafie płaszcz hugo bossa.
Poczekaj na Wiejskiego, powie że to wina razem xD
Znaczy w sumie to staram się ich nie czytać i liczę że ktoś mi to w odpowiednim momencie podrzuci. xD
Ojezu…czytanie i oglądanie ich to tylko +18 bo to taki hardcore
To sie nadaje tylko na sadistic xD
Remik jest niepocieszony

Oj Remik, łatwo tak mówić, a jedyny etat w twoim czasopiśmie sam się nie sfinansuje.
Ponarzeka jak stano na pis ale jak dostanie wór złociszy na swoje grafomańskie fantazje to zamilknie
Pls niech on połączy się z giełzakiem i dymkiem xD




