• harcOP
    link
    fedilink
    Polski
    arrow-up
    1
    ·
    1 month ago

    Nie ma zlotów vs “kierowców z aplikacji”. Są zarejestrowani pracownicy vs pracownicy kororacji bez umowy o pracę, którzy są na pograniczu dokładania do interesu jeżdżący po dobę, żeby im się to opłacało.

    Sprawdź ceny “w apce” gdy będziesz się spieszyć na coś co masz zapisane w kalendarzu googla, albo na lotnisko, w godzinach szczytu. Okaże się, że surge pricing albo kierowcy biorący zlecenie po czym zrzucający je po paru minutach skutecznie zmuszą cię, żeby zapłacić znacznie więcej niż normalna cena. Zresztą też porównaj ceny z kimś innym, mała szansa, że macie takie same.