• Oliwier Jaszczyszyn
    link
    fedilink
    arrow-up
    3
    ·
    4 days ago

    Mowa tutaj o Sokołowie Podlaskim. Za powód wyjaśniono, że „[choć] zainteresowanie korzystaniem z aparatów wrzutowych nie jest duże, nadal odnotowujemy sytuacje, w których klienci wspomnianych instytucji używają tych urządzeń. Nie wszyscy użytkownicy posiadają urządzenia mobilne umożliwiające korzystanie z alternatywnych form komunikacji. Niektórzy korzystają z aparatów wrzutowych z przyczyn losowych. To np. awaria telefonu komórkowego, zgłoszenie na służby alarmowe lub ratunkowe zaobserwowanych zdarzeń”.

  • wylinka
    link
    fedilink
    arrow-up
    2
    ·
    edit-2
    4 days ago

    W Szkocji też niby są, ale spotkałam tylko popsute. Raz chciałam skorzystać bo rozładował mi się telefon i musiałam się z kimś skontaktować, ale żaden nie działał. W środku budki oprócz śmieci można czasem znaleźć ogłoszenia sexworkerek.