Zarezerwujcie sobie popołudniowe wtorki na stałe, bo oprócz Wolnościowych Zajęć Informatycznych zapraszamy Was na
R A D Y K A L N E B A Z G R O L E N I E!
Radykalne, bo chcemy tworzyć, bezkompromisowo wyrażając swoje poglądy. Radykalne, bo będziemy wyrażać się wszędzie. A bazgrolenie bo… nie musisz mieć umiejętności, aby zacząć ;).
Będziemy poznawać różne media, takie jak kolaż, rysunek, haft czy rzeźba. Cokolwiek nam się zamarzy! Stworzymy ziny, wlepy, instalacje i wiele innych.
Twórzmy wspólnie, za pomocą sztuki szerzmy nasze poglądy i postulaty na ulicach i w internecie!
Spotkania będą w 2 i 4 wtorki miesiąca w godzinach 18-21, pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 9 czerwca. Dziękujęmy za plakat @rott3n_toad
You must log in or # to comment.

