9
Papinian
banned
link
fedilink
04 miesiące
  • sprzeciw wobec powszechnego dostępu do broni, bo przecież “policja jest od tego, żeby walczyć z bandytami” xD

@NoTak

@NoTak
creator
link
fedilink
2
edit-2
4 miesiące

Chyba że chodzi o to, że to powinno być w memie. Wtedy wybacz, mogłem źle zintepretować.

harc
mod
link
fedilink
24 miesiące

Wątpie, Papian ma obraz świata w znacznej mierze oparty na przefiltrowanej przez social media amerykańskiej prawicowej propagandzie i bez jakiejkolwiek wcześniejszej próby skonfrontowania go rzeczywistością wygłasza jako swoje poglądy.

Papinian
banned
link
fedilink
1
edit-2
4 miesiące

Zdecydujcie się, czy w końcu tę policję i państwo którego jest ona bezmyślnym narzędziem kochacie, czy nie. I miło byłoby, gdybyście nie starali się domyślać czegokolwiek na mój temat bez poparcia w tym, co kiedykolwiek napisałem lub powiedziałem. xD

@NoTak @harcesz

@NoTak
creator
link
fedilink
24 miesiące

Ale kto tu kocha policję i państwo? To jakaś projekcja? Osoby, które na każdym kroku podkreślają, że są przeciwne istnieniu państwa i policji, czyli anarchiści, kochają instytucje opresji? I to nie tylko takim strukturom hierarchii, bo również Prywatnym Agencjom Ochrony (PAO) aka prywatnym policjom, seksizmowi, homofobii, transfobii, rasizmowi, antysemityzmowi, ksenofobii, imperializmowi, militaryzmowi, kapitalizmowi, prawom pozytywnym i “naturalnym” etc.

Dla przeciętnego marksoida (głównie marksisty-leninisty lub marksisty-leninisty-maoisty) jestem “liberałem”, bo nie popieram partii robotniczej (oznaka “idealizmu”) i anarchizm rzekomo jest drobnomieszczański xD To jest ta miłość do hierarchicznych struktur?

Papinian
banned
link
fedilink
0
edit-2
4 miesiące

W porządku, czy więc masz jakieś obiekcje wobec powszechnego dostępu do broni, lub nie zgadzasz się z twierdzeniem, że “average police addict” mógłby być jego przeciwnikiem (i przeważnie jest)?

PS Tak zwani “anarchiści”, których tutaj trochę jest, są często tak bardzo pełni sprzeczności (popierając np. rozszeranie kompetencji państwa w zakresie ingerencji w rynek pracy), że idzie się pogubić.

@NoTak @harcesz

harc
mod
link
fedilink
24 miesiące

ITT: odkrywanie, że osoby z którymi się nie zgadzam to nie jest homogeniczna grupa mająca identyczne poglądy a nurty filozoficzno-ideowe z 200letnią historią mogą być zróżnicowane i mieć sprzeczne tendencje.

BTW ja tam jestem demokratycznym konfederalistą, uznaję potrzebę istnienia formacji porządkowych, jestem zwolennikiem kontrolowanego dostępu do broni i nie przeszkadza mi to uważać, że policja w obecnym kształcie jest szkodliwą i niebezpieczną instytucją i częścią aparatu represji stosowanego przez państwo (bogatych) do zastraszania biednych i opozycji.

Papinian
banned
link
fedilink
1
edit-2
4 miesiące

Tak, to co napisałem w cudzysłowie powinno być w memie. “Average police addict” jest przeciwnikiem powszechnego dostępu do broni, bo ufa, że “kapitan państwo” kieruje się jakąś wyższą moralnością i tylko on może używać siły w słusznych celach, a broń w rękach “zwykłych ludzi” to dla takiego człowieka coś nie do pomyślenia.

@NoTak

@NoTak
creator
link
fedilink
24 miesiące

Akapek standardowo nie wie, o czym mówi. Nowe, nie znałem.

miejsce na śmieszne obrazki opatrzone tekstem

  • 0 users online
  • 13 users / day
  • 14 users / week
  • 17 users / month
  • 61 users / 6 months
  • 308 subscribers
  • 3.84K Posts
  • 1.8K Comments
  • Modlog