The NoPhone
www.thenophone.com

The NoPhone that started it all. Your life will change forever when you receive a NoPhone in the mail. The NoPhone has been featured on Kickstarter, Shark Tank and the New York Times.

To dyskusyjne czy to właściwe miejsce, ale chciałbym przedstawić wszystkim rewolucyjny nowy telefon bez GSM, kamery, muzyki, ekranu czy telefonu. Polecam uwadze też NoPhone Air.

@Mitro
24d

Yyy telefon bez telefonu? Walki talkie?

harc
mod
admin
creator
14d

Nie no, też bez radia i bez baterii. Dla osób mających potrzebę trzymać coś w dłoni.

@Mitro
24d

Nic nowego jak tak teraz pomyślę. W zabawkach dla dzieci jest pełno modeli tego typu. Są też laptopy i tablety. Większość doprawdy z jednorożcami lub Psim Patrolem no ale są. Nawet smartwatche;) nawet z cukierków. Można zjeść w razie kryzysu;)

@makemoshnotwar
admin
36d

;__________; <nadal czeka na telefon z hardswitchami i sensownym ramem>

harc
mod
admin
creator
26d

Za jakiś czas jest szansa, że https://www.pine64.org/pinephone/ będzie dostępny dla normalnych ludzi.

@makemoshnotwar
admin
46d

W ramach etyczności zakupu chciałabym żeby był na dłużej, a 2/3 gb ramu to obecnie mało…

@art_m
35d

może mało, może nie, jak masz kule-szpiegule a nie smartfona, to jest mało. a może okaże się, że na normalny system byłoby to w sam raz - aczkolwiek niestety podzielam wątpliwości. z trzeciej strony, w sumie to może nie ma co się tak przejmować, że apka się włącza trochę dłużej, albo trochę tnie - chcę powiedzieć, że może warto czasem zrezygnować z super-wygody w imię wyższych wartości… Za tzw. starych dobrych czasów byle strona przez stałe łącze nr 0202122 potrafiła się wieki ładować, to uczyło cierpliwości i opanowania, w międzyczasie można ćwiczyć medytację albo coś :).

harc
mod
admin
creator
24d

harc
mod
admin
creator
15d

No zobaczymy, to wersja de facto deweloperska, jeśli dojdzie do masowej produkcji mogą mieć lepszy w lepszej cenie… (albo i nie)

etyczna konsumpcja
!konsume

  Wiadomo - nie ma etycznej konsumpcji w kapitalizmie. Ale jeść coś trzeba, założyć też no i trochę różnych przedmiotów w życiu codziennym się przydaje.

  Komercja fajna i niefajna. Baza etycznych produktów i producentów, oraz tych nieetycznych i informacji o nich.

  Przydałby się jakiś system oznaczeń na małe/lokalne/środowiskowe przedsięwzięcia, zwykłe komercyjne firmy i niefajne korpo. No i zebranie kategorii oceny.

  • 0 users online
  • 1 user / day
  • 5 users / week
  • 8 users / month
  • 10 users / 6 months
  • 19 subscribers
  • 16 Posts
  • 31 Comments
  • Discussion
  • Modlog