W Sopocie odbyła się pikieta grupy Strażnicy Wolności. Zgromadzeni nawoływali do walki z "nieistniejącą pandemią" oraz "eksperymentem medycznym", czyli szczepieniami.

Gościem specjalnym wydarzenie była Hanna Kazahari.

Twierdzi m.in., że światowy rząd modyfikuje anteny 5G, które zmieniają tlen. W wystąpieniach porusza m.in. tematykę Qanon, opresji Obcych oraz “gadów”.

Od ponad roku, jako grupa Wolnych Ludzi, walczymy z tym co wyprawiają rząd w Polsce i rządy na świecie w związku z mniemaną pandemią.

Organizujemy protesty, marsze i demonstracje, piszemy petycje i wreszcie tworzymy niezależne media, ponieważ nie zgadzamy się z zamordystyczną polityką jaka została wprowadzona nie tylko w Polsce, a która niszczy dosłownie wszystko wokół nas począwszy od gospodarki przez edukację, stosunki społeczne , kończąc na zdrowiu.

W mojej głowie się nie mieści jak można wierzyć w takie brednie, ale cóż, tak samo nie mieści mi się w głowie jak można być faszystą…

harc
link
43M

Językowo weszła już dehumanizacja, niedługo będą próbowali zabijać przeciwników, w obronie swojej wyimaginowanej wolności. Powtarzalny schemat i sukces wojny psychologicznej przeciw zachodowi.

pfm
mod
creator
link
13M

Nie zwróciłem na to uwagi, ale to rzeczywiście robi się niebezpieczne…

pfm
mod
creator
link
33M

Ciekawe że pada tam wyraźnie stwierdzenie, że osoby zaszczepione (“zmodyfikowane”) nie pożyją długo. Takie zapowiedzi słyszałem już w pierwszej połowie tego roku, ale wówczas sugerowała że osoby zaszczepione umrą w październiku. Pewnie ktoś zdał sobie sprawę, że to zbyt bliski termin i trzeba trochę odsunąć go w czasie żeby móc nim dalej straszyć, więc teraz twierdzą że za dwa lata…

@antelope
link
23M

Wczoraj zdzierałem ze słupów plakaty antywacków, które reklamowały ichny marsz. Strażnicy wolności tam byli wymienieni i to właśnie nazwy organizacji widniejących na plakatach jakoś tak szczególnie zwróciły moją uwagę swoją faszystowską, acz zakamuflowaną, wymową. “Polska to my”, " śląski porządek". Jak komuś się chce, może spróbować prześwietlić te i inne twory.

@antelope
link
23M

Wystarczyło mi na szybko sprawdzić, kto firmuje swym ryjem kampanię strażników wolności… Kato-naziolki w natarciu

pfm
mod
creator
link
13M

A podzielisz się linkiem do źródła? Fajnie byłoby to mieć w jednym miejscu. Ew. jako nowy wpis na Szmerze, ale żeby praca, którą wykonałeś, była potem przydatna dla innych jako konkretne, sprawdzone informacje.

@antelope
link
23M

@pfm@szmer.info Oglądałem ich spot na yt. Raczej nie ma potrzeby tego udostępniać

kwj
link
13M

A kto sponsoruje, wiesz może?

@antelope
link
23M

Zwykli obywatele mogą im puszczać przelewy, a czy dodatkowo sponsoruje ich (i np. działania sochy) ktoś większy? Ciężko powiedzieć, aczkolwiek dziennikarze śledczy pewnie na bierząco prześwietlają ich fundusze

@mareczko
link
13M

na patronajcie zebrali wiecej niz zakladali- ponad 50 tys. A pewnie maja tez inne źródła.

Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice
!trojmiasto

  Aglomeracja Trójmiejska: Gdańsk, Sopot, Gdynia, ale także wiele innych miast

  • 0 users online
  • 1 user / day
  • 1 user / week
  • 3 users / month
  • 9 users / 6 months
  • 12 subscribers
  • 19 Posts
  • 17 Comments
  • Modlog