Sprawdzałem na jakichś rankomatach i innych porównaniach, ale wszędzie nieaktualne informacje.

Potrzebuję dla dziadków ofertę na kartę, aby włożyć simkę do telefonu i żeby mogli jak najdłużej korzystać z minimalnego pakietu jaki dostaną.

W tej chwili używają Orange Free, które lata temu kupili im rodzice. Niestety problem jest taki, że dziadkowie potrzebuję około 60gr miesięcznie (autentycznie używają telefonu raz w miesiącu jak się zgubią w sklepie i nie wiedzą jak wrócić do domu i trzeba po nich podjechać). Niestety małe pakiety typu 5-10 zł są ważne niecały tydzień i dają zaledwie miesiąc odbierania połączeń, czyli i tak trzeba co miesiąc doładować żeby na numer się dało w ogóle zadzwonić.

Żeby otrzymać pakiet ważny miesiąc, trzeba doładować min. 25 zł, co, okej, nie jest gigantycznym wydakiem, a do tego uzasadnionym, żeby mieli awaryjnie telefon, ale może ktoś kojarzy jakąś sieć, w której można np. doładować raz za 50 zł i żeby to było ważne rok?

 • @nudnyekscentrykOP
  link
  fedilink
  12 months ago

  Widzę, że Plus ma starter z kontem na rok. Ale tylko na tą pierwszą aktywację, potem trzeba na bieżąco doładowywać żeby zachować numer

 • Veticia
  link
  fedilink
  12 months ago

  Jak zalogujesz się w mój Orange na stronie (nie ma tego w aplikacji) to możesz przedłużyć ważność darmowych gb po doładowaniu co automatycznie przedłuża ważność środków i konta. Przedłużenie ważności na rok kosztuje 29 zł.

  • Veticia
   link
   fedilink
   12 months ago

   Przy okazji jak będziesz doładowywać po 5zł to za każdym razem dostaniesz darmowe 10GB ważne 2 dni. I to właśnie te 2dni będą przedłużone do roku. Łatwo można uzbierać ogromnie ilości GB.

    • Veticia
     link
     fedilink
     12 months ago

     Tak jak napisałam tak to będzie działać. Przedłużenie ważności GB przedłuża też ważność konta (dzwonienie i odbieranie) o rok.

     • @nudnyekscentrykOP
      link
      fedilink
      12 months ago

      dobra, to ogarnę to jak będę u nich w weekend; dzięki, przynajmniej nie będzie trzeba sie jebac z wymianą numeru zeby wszystkie pociotki i sąsiadki miały nowy