kwj🌐🇺🇦 ⚪🔵🟡⚪
  • 696 Posts
  • 746 Comments
Joined 2Y ago
cake
Cake day: Jun 12, 2021

help-circle
rss


Przypomnę, że to Facebook zmanipulował USAńskie społeczeństwo przed wyborami, które wygrał Trump. Czy zakazu Facebooka też chcą?Szkoda, że inne narzędzia propagandy zamknięte społecznościówki mogą swobodnie hulać na urządzeniach oficjeli.


Te pierwsze też nie są fajne, np. kapitalistyczny Axel Springer, czy inne Murdochy albo Foxy. Ja się cieszę, jak oba tracą.


No, też mi się podoba, chociaż brakuje mi pracowniczej czerwieni ;p


Marny wlep w takim razie. Kopanym powinien być polityk, a nie kanar.Great, thanks governments for checking that out, studying, letting people know, banning this substance and punishing company! /s

Find a local Food Not Bombs chapter and go there one day to cook and give food for those in need


So Muscovy’s colonies gonna be free? Hoping for that, so many ethnic minorities men were sent to the meat grinder recently. They deserve better.


Yeah, I find it a lot more entertaining when I post stuff. Sharing information is a frantastoc activity, commenting too :)
And chatting, of course!


Saying that, today’s another sunny and dry day.
Yes, FNB is fantastic, I met great people there, I’ve even introduced few of my friends to it, also my mother was there last week and she appreciated a lot what people there do for others.


Kumpel mi powoedzial, ze ciezko bo zadaz ktos wbija niszczyc, ale to takoe tylko zdawkowe infornacje mam. A tak - pistostanów jest, za przeproszeniem, od chuja.
OpenHAB, Home Assistant czy może coś innego?
Niedługo będę się przymierzał do rozpoczęcia przygody z domową automatyką i w związku z tym szukam jakiejś wolnej i otwartej technologii do robienia takich rzeczy. Czy ktorąś z wymienionych w tytule polecacie? A może coś innego? Dlaczego?


Jadę rowerem - czy jak ścieżka rowerowa jest po lewej stronie drogi, to mam obowiązek nią jechać, czy mogę jechać prawą stroną po pasie samochodowym?
Jak w pytaniu. Jazda po ścieżce rowerowej będącej po lewej stronie wydaje mi się bez sensu, bo trochę tak jak bym jechał pod prąd. Ale może tak wcale nie jest?