• 0 Posts
  • 16 Comments
Joined 2 lata temu
cake
Cake day: sty 13, 2021

help-circle
rss

Gościu, nikt nie będzie się napierdalał z 100tys tłumem. Taktyka polegała na wyczajeniu pewnych flag/grup i wjazdu, a następnie cofka. Większość chłopaków ma wyjebane w SN i jest przeciw zakazowi abrocji, ale nie będzie akceptować pewnych grupek (Komunistów/Anarchistów), które się pod ten marsz podłączają i próbują zbić jakiś tam kapitał polityczny. Nie spierdalali przed wami, co widać na filmach tylko przed tłumem, większość z waszych była obsrana i nic nie robiła tylko kilkanaście osób od was próbowało coś zdziałać i poleciało za nimi do bramy. A co do spierdalania i zasad/Idei zabawne, że ty o tym piszesz. Katowice 20 szturmowców rozjebało cały wasz marsz musieliście się barykadować w żabce. Dwóch narodowców podbija do waszej grupki 8osób w tym 6 chłopaków plują wam w twarz, wyzywają a wy nic https://www.sadistic.pl/t/450269. A tutaj propozycja wyjścia 2v2 kończy się telefonem na policje - https://www.youtube.com/watch?v=i_ACByCxs0I. Oczywiście o dobrowolnym oddawaniu koszulek/maseczek i tłumaczeniu się, że „ Nie mieliśmy innych maseczek a te dostaliśmy od kolegi” nie wspomnę. I jeszcze co do spierdalania to w tym nikt was nie przebije :rolling on the floor laughing: A i to wy solidaryzujecie się z Izraelem który wiadomo co robi z Palestyną.


Było kilka grup Legii największa liczyła +/-400 osób do bicia było tez sporo chłopaków, które brały udział w marszu a przy okazji oklepywali osoby, które przyszły tam porzucać sobie kamieniami. A co do twoich znajomych to najwidoczniej niezbyt kumaci są skoro nie mają dostępu do grup na singalu/telegramie.


Ty tak poważnie? To wasza ideologia opiera się na biciu wszystkich, którzy mają inne poglądy. Nie pamiętam żeby narodowcy/kibole zaatakowali kiedyś autobus z chorymi na raka :thinking face:


No wymyślanie to głownie wasza domena :grinning squinting face: No skoro wasi zostawili kumpla to chyba normalne, że dostał oklep :grinning face with smiling eyes:


Chyba mnie z kimś pomyliłeś :grinning face with smiling eyes: wyjebane mam w ONR. Za stary jestem, żeby gonić was po Katowicach mam ciekawsze zajęcia :upside-down face: A co do podburzania chłopaków przeciwko wam to raczej wystarczy tylko przyjść i poprosić o wsparcie skoro w większości ekip osobami decyzyjnymi są obecnie ex skini z lat 90 :beaming face with smiling eyes:


A czemu nie? skoro wy potraficie się tasować do osiągnięć antifki z uSA :beaming face with smiling eyes:

Ta wasza „Faktyczna” ekipa jest taka mocna, że przed lechem spierdalała po całym Poznaniu podczas strajku kobiet :rolling on the floor laughing: A spektakularną akcją był wjazd w jakieś 2 dziadygi pod kościołem i kleche :beaming face with smiling eyes: A i taka wskazówka jak tak dbacie o prywatność to przestańcie wrzucać do neta swoje fotki a jak już tak bardzo was kusi to róbcie to z cenzurą :grinning squinting face: Bo z tego co widziałem to wielu waszych kompanów zostało już dawno rozkminionych.

“wywłaszczymy was chuje jak w Grecji i Argentynie” :rolling on the floor laughing: :rolling on the floor laughing: :face with tears of joy: Nie rozpędzaj się tak partia rAZEM ma jakieś 1/2% poparcia.


Społeczeństwo ubożeje przez inflacje która spowodowana jest dodrukiem jaki obecnie się odbywa który jest już liczony w biliardach miesięcznie. A najwięcej na tym zyskuje Rząd potem korporacje. Najbogatsi z uSA nie są bogaci bo okradają biednych a dlatego że posiadają odpowiednie aktywa. Bardzo mały $ ich majątków to gotówka.


https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,26448804,kibole-gornika-walbrzych-pobili-protestujacych-mlodych-ludzi.html?disableRedirects=true

  • Szedłem z przodu protestu razem z dziewczynami, kiedy nas zaatakowali - mówi nam 19-letni Filip. Zasłonił sobą matkę idącą z wózkiem i dziećmi. – Miałem ze sobą czarno-czerwoną flagę anarchistyczną. Ci, którzy nas zaatakowali, zebrali się na początku pod sklepem As na rynku, a później przemieścili się pod kebab na rogu Moniuszki i Świętej Jadwigi. Gdy się zbliżyliśmy do nich, zaczęli biec w naszą stronę. Z przodu szła matka z wózkiem i dziećmi, więc wybiegłem bardziej do przodu, żeby nic im się nie stało i żeby ściągnąć ich na siebie. :rolling on the floor laughing: