ANTIFA!
!antifa
help-circle
rss
Cześć, Mam bardzo ambitny plan - tworzę ten wątek, abyśmy mogli wrzucać tu lokalizacje faszystowskich graffiti, co pomogłoby je sprawniej usuwać. Jeśli temat okaże się popularny, to można utworzyć osobne nitki dedykowane poszczególnym miastom. Na tę chwilę moja okolica jest już czysta, więc sam lokalizacji nie podam, ale wrzucam mój nowy szablon dla uwagi :)
15
Informator o faszolskich graffiti
pin

27 stycznia - Wyzwolenie obozu Auschwitz 2 lutego - Pacyfikacja wsi Zanie, Szpaki i Końcowizna przez "Burego" i jego oddział. 21 marca - Międzynarodowy Dzień Walki z Dyskryminacją Rasową 19 kwietnia - powstanie w gettcie warszwskim 16 sierpnia - rocznica powstania w getcie białostockim 2 października - rocznica śmierci Marka Edelmana 4 października- Bitwa o Cablestreet 9 listopada - Międzynarodowy Dzień Walki z Faszyzmem i Antysemityzmem 16 grudnia - zabójstwo Narutowicza /// Dawajcie kolejne daty w komentarzach, będziemy na bieżąco dopisywać
18

Pierwszy w Polsce ksiądz oskarżony o treści antysemickie w kazaniu. Głosił, że "Żydzi przyjęli rolę pijawki"
Antysemickie teorie spiskowe ks. Michał Woźnicki powtórzył i rozwinął w sali rozpraw. Jest pierwszym w Polsce księdzem, który przed sądem odpowiada za wymierzoną w Żydów mowę nienawiści. Michał Woźnicki pozostaje katolickim księdzem. Salezjanie usunęli go co prawda ze swojego zgromadzenia za nieposłuszeństwo, ale Watykan nadal nie usunął go ze stanu duchownego, mimo że w kościelnym dochodzeniu padły zarzuty siania zgorszenia i głoszenia herezji.
>Ukraińcy jako zagrożenie biologiczne, dokonujące „podmiany etnicznej” w Polsce - w taki sposób przedstawiał uchodźców portal Media Narodowe. Jego wydawcą jest jedna z organizacji Bąkiewicza. W tym czasie jego druga organizacja brała rządowe pieniądze na pomoc tym samym uchodźcom.

Źli Żydzi i Ukraińcy, biedna Rosja. Są dowody, że PiS sponsoruje mowę nienawiści
Amerykanie produkują w Ukrainie patogeny, Rosja się broni, a mieszkańców Buczy mogli wymordować Ukraińcy - takie teorie głosi internetowa telewizja Roberta Bąkiewicza finansowana przez rząd PiS ze środków publicznych. Media Narodowe to telewizja nadawana na portalu YouTube z planami wejścia do kablówek i na satelitę. Organizacje powiązane z jej założycielem i redaktorem naczelnym, Robertem Bąkiewiczem otrzymały 5 milionów rządowych dotacji...

Kamraci przechwycili prywatne adresy kilkudziesięciu polityków. Prokuratura: Sprawa poważna
>Na pendrivie Pawła K., który zapowiadał zabójstwo ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, policja znalazła adresy także innych ministrów, posłów i polityków. - Są prawdziwe - potwierdzają śledczy.

 • WFA
 • 3 dni
cross-posted from: https://szmer.info/post/254942 > 31.01.1946, Oddział Pogotowia Akcji Specjalnej NZW Romualda "Burego" Rajsa, dokonał koło miejscowości Puchały Stare, mordu na 30 chłopach białoruskich. > > W ciągu następnych dni, "Bury" wydał rozkaz wymordowania mieszkańców wsi Zanie, Szpaki i Końcowizna, gdzie zabito 31 osób.
5

Wewnątrz amerykańskiej neonazistowskiej sieci szkół domowych z tysiącami członków. Para z Ohio została zdemaskowana jako przywódcy neonazistowskiego kanału telegramowego „Dysydent Homeschool”, który rozprowadza plany lekcji do 2400 członków.


Rząd wydał 21 mln na kolejną nieruchomość dla prawicowej fundacji. "PiS stworzyło idealnie działający układ"
https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,29391809,rzadowe-instytuty-kupuja-wille-na-mokotowie.html Na jaw wychodzą kolejne transakcje, które pokazują, jak Prawo i Sprawiedliwość wydaje państwowe pieniądze na działalność instytucji obsadzanych przez bliskich sobie ludzi. Tym razem to Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego, który za 21 mln zł kupił w czerwcu ubiegłego roku kupił w czerwcu ubiegłego roku część gmachu na Powsińskiej 64a.>W zaparkowanym samochodzie odnajduje zwłoki Dariusza Ratajczaka. Jak wykazała potem sekcja zwłok przyczyną śmierci Ratajczaka było zatrucie alkoholem. Dziesięć lat wcześniej Ratajczak został wydalony z Uniwersytetu Opolskiego, gdzie był zatrudniony jako pracownik naukowy. (...) Co było powodem końca jego kariery naukowej? W 1999 roku wydał książkę zatytułowaną Tematy Niebezpieczne, zbiór grafomańskich przemyśleń o charakterze antysemickim kwestionującej Holokaust.
4


Antifascist Logo Generator
Już teraz możesz zaprojektować klasyczne antyfaszystowskie logo bez proszenia się kogokolwiek o pomoc!

https://pastebin.com/5yScXCvD


161 razy było mówione!

Społeczność dotycząca wszystkiego co wiąże się z antyfaszyzmem oraz monitorowaniem organizacji faszystowskich i nacjonalistycznych.

Przy tematach związanych z antyfaszyzmem w nieoczywisty sposób warto dodać wytłumaczenie, jak łączy się to ze sprawą.

 • 0 users online
 • 3 users / day
 • 5 users / week
 • 20 users / month
 • 48 users / 6 months
 • 342 subscribers
 • 1.44K Posts
 • 1.22K Comments
 • Modlog