• 19 Posts
  • 3 Comments
Joined 3 miesiące temu
cake
Cake day: mar 03, 2023

help-circle
rss


Artukuł znaleziony na telegramie [@ANTIFA_JAWORZNO@szmer.info](https://szmer.info/u/ANTIFA_JAWORZNO). Dzięki za waszą działaność, a ja podaję artykuł dalej!

Link do artykułu crosspostowany od [@lemat_87@szmer.info](https://szmer.info/u/lemat_87) w sekcji [!wypocinypolityczne@szmer.info](https://szmer.info/c/wypocinypolityczne).


Artykuł z lipca zeszłego roku, jednak fajny do przeczytania jak każdy inny artykuł wydawany w Równości

Wiem, że Onet to średnie źródło publicystyki i informacji, jednak ten artykuł jest git.

Zinfiltrowałem jeszcze jeden plakat, też zwala z nóg. Wstawię za niedługo. Coś mi mówi, że muszę zainwestować w drukarkę i sam zacząć robić vlepy i plakaty propagujące mądrzejsze rzeczy niż ich jebany mussolinizmJeżeli inicjatywa wzbudzi jakiekolwiek zainteresowanie i będzie aktywna, to blog jest docelową opcją. Wtedy model będzie wyglądać tak, że szmer jest miejscem dla ludzi zainteresowanych pisaniem, a blog będzie miejscem, w którym będą się pojawiać najlepsze artykuły.


Kanał na Tegramie to tylko opcja do śledzenia w formie feedu, bo jest wygodny i bezpieczny (w dużym stopniu anonimowy). Publikowanie treści zostawiamy tutaj, tam tylko będziemy przeklejać linki.


Uruchamiamy możliwość śledzenia Spółdzielni przez Telegrama. Teraz, lewicową publicystykę możecie czytać na bieżąco przez aplikację. Dodawanie artykułów swoich lub znalezionych pozostawiamy tutaj, a na Telegramie będziemy je przekazywać dalej. [https://t.me/spoldzielnia24](https://t.me/spoldzielnia24)

Promujemy publicystykę. Artykuł autorstwa Michała Skroka dla politicsnow.org.pl

Szmatławiec do wlepiania znaleziony u faszystowskich spierdolin. Chronienie się tym, "że nacjonalizm to nie faszyzm" jak widać już u nic nie jest na pierwszym miejscu. FCK 256 KK, czyli Jebać 256 art. KK. Zastanawiacie się co to? Artykuł 256 to nic innego jak propagowanie nazizmu, komunizmu, faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego. To gówno jest publikowane przez środowiska powiązane z Socjalną Alternatywą. Aż przykro sie patrzy na to, że te środowiska sie umacniają. Faszystów jebać i sie nie bać!
63

![](https://szmer.info/pictrs/image/aac91779-c852-4ef6-a75f-c28f4079791b.jpeg)
4
Lewicowy klasizm