Uruchamiamy możliwość śledzenia Spółdzielni przez Telegrama. Teraz, lewicową publicystykę możecie czytać na bieżąco przez aplikację.

Dodawanie artykułów swoich lub znalezionych pozostawiamy tutaj, a na Telegramie będziemy je przekazywać dalej.

https://t.me/spoldzielnia24

harc
link
fedilink
13 miesiące

Zachęcałbym raczej do publikacji tu, albo na mastodonie, tak żeby nie było potrzeby polegania na korporacyjnych usługach.

@LeonFidelberg
mod
creator
link
fedilink
13 miesiące

Kanał na Tegramie to tylko opcja do śledzenia w formie feedu, bo jest wygodny i bezpieczny (w dużym stopniu anonimowy). Publikowanie treści zostawiamy tutaj, tam tylko będziemy przeklejać linki.

Oliwier Jaszczyszyn
link
fedilink
2
edit-2
3 miesiące

Nie lepiej blog z obsługą RSS? Fakt, sam korzystałem z Telegrama ale do pewnego czasu (komunikacja ze znajomymi, czasami przeczytam jakieś artykuły tam podlinkowane z różnych kanałów). Żeby jednak móc uwierzyć w bezpieczeństwo na Telegramie, to warto by było żeby Durov w końcu udostępnił kod źródłowy serwera.

Dlatego przeniosłem się ze znajomymi na Signala, a potrzebne mi strony z wiadomościami ustawiłem sobie właśnie w czytniku RSS.

@LeonFidelberg
mod
creator
link
fedilink
13 miesiące

Jeżeli inicjatywa wzbudzi jakiekolwiek zainteresowanie i będzie aktywna, to blog jest docelową opcją. Wtedy model będzie wyglądać tak, że szmer jest miejscem dla ludzi zainteresowanych pisaniem, a blog będzie miejscem, w którym będą się pojawiać najlepsze artykuły.

Oliwier Jaszczyszyn
link
fedilink
23 miesiące

Brzmi interesująco. Cieszy mnie to, że w końcu jakaś organizacja traktuje korpomedia na drugim miejscu.

harc
link
fedilink
23 miesiące

To fajnie. Ale Telegram nie jest ani anonimowy ani bezpieczny, to bezpodstawne mity.

Spółdzielnia 24
!spoldzielnia24

  Miejsce na lewackie artykuły. Nie będę ukrywać, że potrzebna mi była przestrzeń podobna do portalu salon24, tyle że dla mądrzejszych ludzi. Czujcie się wolni publikować co tylko chcecie, byleby bez prawicowego bełkotu.

  To miejsce na wyciąganie własnych artykułów z szuflady, pisanie nowych artykułów i udostępnianie bazowanych artykułów wyciągniętych z podziemia. Wspieramy lewicową publicystykę!

  Mile widziane redaktorskie i profesjonalne podejście <3

  • 0 users online
  • 1 user / day
  • 1 user / week
  • 1 user / month
  • 4 users / 6 months
  • 9 subscribers
  • 11 Posts
  • 7 Comments
  • Modlog