• 6 Posts
  • 5 Comments
Joined 1Y ago
cake
Cake day: Sep 23, 2020

help-circle
rss

Niestety, Steam z tego co widzę jest niezbędny :< Dałem tamten link, bo tylko tamtą drogą można wgrać darmową, demonstracyjną wersję gry. A płatna wersja bez promocji niestety trochę kosztuje:

https://store.steampowered.com/app/257510/The_Talos_Principle/


Miałem opory żeby wypróbować tę technikę bo jednak trzeba się jakkolwiek w niej ruszyć, ale dziś pierwszy raz ją wykonałem i nie nazywałbym jej “treningiem” tak jak często się o niej mówi. Wszystkie “ćwiczenia” są do zrobienia bez absolutnie żadnej kondycji, trwają kilka sekund i mają tylko na celu odczuwalne napięcie mięśni.

Polecam też ten link, który wziąłem z opisu:

http://www.psychiatriapolska.pl/uploads/images/PiP_Zima2016/art1_PiP2016v12i4.pdf

To co mnie najbardziej w tym wszystkim zaintrygowało to opis tego jak ta metoda zapoczątkowała biofeedback i często idzie w parze z naukowym mierzeniem dziennego poziomu niepokoju poprzez pomiar temperatury rąk. W sumie, patrząc jak szybko “marzną” w stresie, ma to sens, nie?Zasada Talosa - gra inspirowana "Portalem", ale dużo spokojniejsza

Demo, dostępne też w języku polskim. Na Steamie już nie jest widoczne, ale podobno jak się wejdzie przez steamdb, to pozwala zainstalować ;)…


Mi wczoraj odcinek drugi się bardzo przyczynił do poprawy nastroju. Odkryłeś to tutaj? :)


Chciałem obczaić tego linka ale dostałem to (FF, testowałem też wyłączony tryb prywatny):

Could not extract video info. Instance is likely blocked.

Jest może jakieś alternatywne źródło tej treści?
Witaj na !spokoj :)
pin

Hej! …

9

Medytacja: "trening autogenny Schultza"

Tu można poczytać w jaki sposób powstała ta technika i jak działa: …


Z mojej strony: lepiej opisane tematy społeczności. Nawet z tym pytaniem trochę szukałem właściwego miejsca, żeby je zapostować.