• Adam Kaliszewski 🌱
  link
  fedilink
  111 months ago

  @harcesz OBEY.
  A serio - ja Ci przecież niczego nie narzucam. Chcesz mieć echausta na Szmerze - Twój wybór. Nie chcę widzieć jego treści i unikam miejsc gdzie są promowane: mój wybór. Nie mamy pola do dyskusji, więc to naturalna decyzja z mojej strony.

  • harcM
   link
   2
   edit-2
   11 months ago

   @kalisz79@pol.social FNORD.
   Wielokrotnie nieprawdziwie stwierdzasz, że chcę go tu mieć - nie chcę. Ale usunięcie linka nie usunie jego działalności. Nie usunie tym bardziej jej efektów, te możemy jedynie kontrować, adresując też kwestie które porusza aby trafić do chociaż niezdecydowanej ale reagującej na to publiki ale musimy mieć czym. Albo dajemy sobie jakąś przestrzeń do przygotowania kontry, tworząc własną przestrzeń, gdzie czasami można napotkać wyraźnie negatywnie ocenione źródło, albo zostajemy na poletku* wyznaczonym nam przez liberalne i nieistniejące postępowe media udając, że świata poza płotem naszego strzeżonego poletka nie ma.

   *też w sensie teorii pola Bourdie, jeśli ktoś chce podchodzić do tego akademicko

   • Adam Kaliszewski 🌱
    link
    fedilink
    111 months ago

    @harcesz nie wiem czy zauważyłeś, ale ja nie m ochoty dyskutować o Twojej polityce moderacyjnej i nie interesuje mnie już ani ona, ani Szmer. Jeśli chcesz żeby się skończyło dodatkowo banem, na zdrowie.

    • harcM
     link
     111 months ago

     @kalisz79@pol.social piszę explicite o tym jak wydaje mi się, że możemy z takimi ludźmi zacząć skutecznie walczyć, dlatego oddzieliłem dyskusje o moderacji do osobnego wątku. W każdym razie na pewno warto przerwać tę dyskusję na co najmniej parę oddechów. Miałbym nadzieję, że jeszcze kiedyś na spokojnie, może nawet na żywo, do niej wrócimy. Pozdrawiam.

     • Adam Kaliszewski 🌱
      link
      fedilink
      111 months ago

      @harcesz mam nadzieję, że nie. Tj. nie do dyskusji o czymś z Tobą, a do dyskusji o echauscie. Byłbym szczęśliwy nie słysząc nigdy więcej o tym człowieku. Dobrego.