Na szmerze od samego początku. Trochę się wymądrzam i czepiam publikacji, ale to z parszywej natury i dobrych intencji. Jeśli masz jakieś pytania to śmiało pytaj - zawsze służę pomocą. Podobno na oko jestem trochę młodszy niż sugeruje awatar.

  • 5.35K Posts
  • 3.45K Comments
Joined 3 lata temu
cake
Cake day: maj 07, 2020

help-circle
rss
Kanno Suga
cross-postowane z: https://szmer.info/post/209797 > >Urodzona w 1881 regionie Osaka. Zamordowana przez państwo w roku 1911 wraz z innymi 11 osobami pod zarzutem „zdrady stanu”

Kanno Suga
>Urodzona w 1881 regionie Osaka. Zamordowana przez państwo w roku 1911 wraz z innymi 11 osobami pod zarzutem „zdrady stanu”
1>Writer Gabriel Krauze invites listeners to explore the soundscape of his debut novel ”Who They Was”. At the invitation of Radio Kapitał, Gabriel prepared a selection of tracks that are important to him and represent an accurate soundtrack to the book. Expect old and new school hip hop, rap, trap, and even some roots reggae, interspersed with fragments of the audiobook. > >[Mix edited by Ola Szkudłapska.]Występ w polsce tak btw...
Francuski odpowiednik #metoocross-postowane z: https://szmer.info/post/209125 > Prowadzony przez członka związku AWU-CWA (związek pracowników googla).

Prowadzony przez członka związku AWU-CWA (związek pracowników googla).

Strona związku zawodowego pracowników Googla/Alphabet Corporation
>Our union of 1100+ members strives to protect Alphabet workers, our global society, and our world. We promote solidarity, democracy, and social and economic justice. Bardziej jako ciekawostka, ale warto spojrzeć. ![](https://szmer.info/pictrs/image/43caf5ed-f037-4a61-a6d9-a710317c748e.png)


Tych dobrych tekstów ma chyba więcej tak przesłuchując na szybko co tam yt podsunie i ciekawy styl. Ale ten teledysk fakt sztos, adekwatnie upiorny :]


Powstrzymałem się od dania tego do dobrych wiadomości, ale płakać nikt po nim nie będzie.


harctomemesyprzypadeg?
link
fedilink
38 dni

Dość ironiczne, że dalej namawiają do śledzenia ich na korporacyjnych serwisach…


Kek, dopiero zwróciłem uwagę na źródło - publikację pod auspicjom uznanej reżyserki :D


Chyba czas założyć jakąś społeczność o zdrowiu albo medycynie, bo pandemiczna jest tu moim zdaniem nadużywana.


Temat zacny i ciekawy, ale albo czegoś nie czaję, albo nie tylko nie pada tam odpowiedź, ale jest mało co poza długim wstępem i zadanym pytaniem…


Petzl; dobra relacja jakości do ceny i przede wszystkim ilości światła do czasu działania. Mają akumulatorki ładowane na usb.


Tworzymy, ale póki nie powołujemy się na własne kontakty z dostępem do tej informacji bezpośrednio w RPA warto dodać skąd ją mamy.


No owszem, tym bardziej fajnie dać jakieś poza grafiką z internetu ;)


Z pewnym zainteresowaniem patrzę, jak polska najwyraźniej zbroi się na poprzednią wojnę.Ja ogłaszam, bo w sumie mam z nim trochę doczynienia i się cieszę, że jest ruch w tym kierunku.


Jest szansa, że skutecznie pogrąży to partię republikańską - jak dla mnie świetna wiadomość.Also podejrzewam, że źródłem była potrzeba znalezienia nie wyłapywanego przez cenzurę niewinnie brzmiącego terminu oraz luźne internetowe skojarzenia.

edit: Ok, nie do końca trafiłem, ale nie było trudno znaleźć wiarygodnie brzmiące wytłumaczenie; Know your meme: Xi Jinping Winnie the Pooh Comparisons.


Chyba nie rozumiem pytania?


Ciekawostka:

Kyiv is at 50.4501° N, 30.5234° E

Lyiv is at 49.8397° N, 24.0297° E

The exact location Russia hit is 50.4501° N, 24.0297° E