fervi
- 27 Posts
- 24 Comments
Ja kiedyś z pdfdrive pobierałem
W tej cenie to się człowiek zastanawia czy bieda-Termomix nie byłby odpowiedniejszy :D
Ja używam nittera, ale też coraz rzadziej, można żyć bez
Szkoda, że nie sobota czy coś, to bym może wpadł :D Chociaż znam się jako-tako na Linuksie, więc nie wiem czy by było ciekawie z tego powodu.
fervi@karab.intoCyberbezpieczeństwo & Globalna Inwigilacja•Konsola Nintendo Switch pozwoliła odbić porwaną nastolatkę
1·3 years agodeleted by creator
fervi@karab.into
Internet@karab.in•Myślałeś, że twoje WiFi jest szybkie? LiFi jest 100 razy szybsze
1·3 years agoPotencjalnie spoko, ale czy realnie takie coś zaistnieje … nie wiem. Zobaczymy :)
Moim zdaniem złą opinię ma przede wszystkim przez korwinistów, którzy uważają się za libertarian. Natomiast wydaje mi się, że to za mała grupa i totalnie niepopularna.
Mam też wątpliwości czy mogą realizować politykę XXI wieku, ale tak jak mówię - libertarianie stanowią za małą grupę oficjalnie.
fervi@karab.into
wolny internet•[EN] Klient bez reklam NewPipe dla serwisu YouTube jest blokowany z wyników wyszukiwań Google
2·3 years agoWrócił, roszczenie uznano za bezzasadne
fervi@karab.into
zapytajszmer•Ludzie którzy przeszli z Reddita (/r/Polska) - jakie wrażenia macie z tej platformy?
1·3 years agoJa na k.bin siedzę jako alternatywie dla wykop.peel. Przynajmniej działa dobrze :D Sieć niestety jest mała, ale rozwija się i to czuć.
fervi@karab.into
wolny internet•Mastodon vs. Twitter vs. Threads – ile oddajesz swoich danych czyli prywatność zobrazowana | iMagazine
5·3 years agoOdkąd Elon Piżmo zakazał niezalogowanym korzystanie z Twittera, a Nitter nie działa to nie używam xD
I dobrze
fervi@karab.into
Nadajnik@nadajnik.org•Nadajnik dorobił się pierwszej wersji regulaminiu etc.
1·3 years agoNo elo :D
Faktycznie … Może przeniosę się na f-droid, tylko repozytoria zapiszę
F-droid ma tylko repozytoria f-droidowe, ale możesz dodać inne, np. izzyondroid czy KDE. Neo ma po prostu dodane wszystkie, ale musisz je włączyć
fervi@karab.into/kbin meta@kbin.social•Will it ever be possible for kbin to federate with PeerTube?
1·3 years agoI think the protocol is only part of success, but also possibility to read data, parse it and show on interface. I think the second part doesn’t work.
Zamiast F-Droid wolę “Neo Store”, który wydaje się być nowocześniejszy + ma więcej repozytoriów, natomiast “jeden pies” :P Oba sklepy są dobre i warto je mieć
Ciekawe, trzeba się wcześniej rejestrować czy można wbić? xD Dużo osób zwykle jest?
fervi@karab.into
parlamentarna•Lewica ma pomysł na zwiększenie budowy mieszkań, które dostępne będą dla każdego
1·3 years agoA powinieneś, skoro maja tyle mieszkań to są od nich ekspertami :P
fervi@karab.into
Chat@beehaw.org•What are some communities that aren't here yet that you hope to see in the future?
6·3 years agodeleted by creator
















@look997
Cóż - chyba ludzie nie mogą mieć dzieci z powodu partenogenezy, przynajmniej na razie