W ukrainie toczy się wojna zastępcza między amerykańskim, a rosyjskim imperializmem. Zachód i rosja zamieniły ukrainę w rzeźnię. A teraz po trzech latach imperialiści chcą rozerwać ją na kawałki i nazwać to ‘pokojem’.
W ukrainie toczy się wojna zastępcza między amerykańskim, a rosyjskim imperializmem. Zachód i rosja zamieniły ukrainę w rzeźnię. A teraz po trzech latach imperialiści chcą rozerwać ją na kawałki i nazwać to ‘pokojem’.
A Ukraińcy to już nie mają żadnej podmiotowości? Ot, mięso armatnie? Coś Ci się wyraźnie odkleja… A trockistom to już całkiem peron odjechał.
Podeślij mi proszę wykaz opini, które można poddawać pod dyskusje i podmiotów do których się można odnosić. W pdfie byłoby super bo mój telefon nie ogarnia. Dzięki.
No przecież poddaję Twoją opinię pod dyskusję. Jakiś problem? Jak powinienem to zrobić, żebyś był zadowolony?
Możesz na początek sobie darować tę wstawkę, że coś mi się odkleja. Ja nie przychodzę pod twój temat i nie pisze żeś debil i krzywo pod sufitem masz.
Także long story short, zdemoluj opinie i obroń swój punkt widzenia, ale nie obrażaj autora, nie wyzywaj i będę zadowolony. Dzięki, że spytałeś.
Ależ przychodź i pisz. :) Sugestia, że nie masz kontaktu z rzeczywistością była uprzejmością z mojej strony. Alternatywą jest świadomy trolling polityczny. Ale skoro wolisz, to bardzo proszę. Twoje wpisy są mocno tendencyjne i jednoznacznie skierowane przeciwko podmiotowości Ukrainy i jej ludu. Dobór źródeł, cytatów i sposób reakcji na krytykę wskazują na dążenie do konfrontacji. Pozostaje jedynie do ustalenia (jak się komuś będzie chciało), czy trollujesz z powodów osobowościowych, czy raczej próbujesz w ten sposób prowadzić walkę polityczną i na czyją rzecz. Szkodnikiem jesteś tak czy owak.
Szkodnikiem mówisz? Dehumanizacja okey?
:D https://sjp.pwn.pl/slowniki/szkodnik.html
Polska język trudna?
https://sjp.pl/pasożyt
To od pasożytów też można? To wlasciwie jaki był problem z tą nazistowską propagandą?
https://twojahistoria.pl/2019/08/06/niszczycielskie-pasozyty-i-szkodniki-jak-przedstawiala-zydow-nazistowska-propaganda/
Czy może zapodasz mi jeszcze jakim innym rasistowskim tekstem śmieszku? ‘kali jeść, kali pic’?
:) Ale lekcji to nie odrobiłeś. Kompletnie nie masz pomysłu, jak mnie dotknąć. Ponieważ zgodziliśmy się, że jesteś trollem, to wszelkie fikołki ad personam, jakie teraz robisz, traktuję wyłącznie jako próby przeciągania i eskalacji. Nie zabraniam Ci, w żadnym wypadku. I nawet pochwalę, jak znajdziesz coś, czym mnie nie próbowano obrazić przez ostatnie 40 lat. Ale nie robię sobie nadziei.