8Petros he/him

Osada

Nadgorliwość gorsza od faszyzmu

Moja żona:

Bo ludzie Cię nie rozumieją. A jak zrozumieją, to uciekają z krzykiem.

Czasem anarchistyczny, zawsze antypaństwowy i antykapitalistyczny.

Bohater komiczny

https://szmer.info/post/12070/comment/12892

  • 445 Posts
  • 910 Comments
Joined 8 miesięcy temu
cake
Cake day: paź 03, 2021

help-circle
rss

Z polskiej populacji przynajmniej jedna trzecia wędruje przez teren Ukrainy, to oznacza, że żołnierze rosyjscy będą do nich strzelać jak do lotek – bo tak robią.

Czynna ochrona gatunku zagrożonego jasno sugeruje kierunek postępowania.
Jakbyś przeczytał tekst, do którego linkujesz, to woedziałbyś, że proszą o powstrzymanie się od edycji danych, a nie od używania linków do istniejących obiektów.

Ale dziękuję za podbicie wątku. <3


Zaczynam dostawać informacje o potrzebach oddolnej odbudowy infrastruktury technicznej, zwłaszcza poza głównymi ośrodkami. Na początek wolontariusze z terenu piszą, że jest pilna potrzeba zorganizowania uzdatniania i dystrybucji wody w Moszczuniu (patrz link w tytule). *Oczywiście potrzeba wszęd…


https://nitter.it/kozatsky_d?lang=en Zdjęcia z życia obrońców Azovstali…NK, plis wskaże albo podrzuci jakiś ładny obrazek (najlepiej w stylu bolszewickiej propagandy) do tego tekstu: …SolarPunk na żywo!

cross-posted from: https://szmer.info/post/47165


SolarPunk na żywo!

SolarBaza wczoraj wieczorem: troszkę się pomęczyliśmy z braku wiedzy praktycznej. …
Bardzo interesujące. Może by i “u nas” takie pomiary zrobić?


[Wieczorem 13 maja 1985 r. doszło do straszliwego wybuchu długotrwałych napięć między grupą wyzwolenia czarnych MOVE a Departamentem Policji Filadelfii. Tej nocy władze miejskie Filadelfii zrzuciły bombę plecakową, ładunek burzący używany zwykle na polu bitwy, wypełniony Tovexem i C-4, na społec…


Czy nie powinno być “26 wspólnot z Cipog-EZ oskarża rząd o” etc.?


Gdzie ta dyskusja? Znowu mnie najlepsze omija?


Które logo?

Jakie logo dla nowej inicjatywy?..

Dejcie plik do druku c/b to Wam paczkę nalepek druknę w day jobie i gdzieś podrzucę.Mocne wystąpienie burmistrza Michałowa: Ścigacie moich mieszkańców za ratowanie życia ludziom w lasach na granicy.

W dwudniowych obradach Samorządowego Okrągłego Stołu ws. uchodźców wzięło udział kilkaset osób, w tym przedstawiciele samorządu, rządu, organizacji pozarządowych, świata biznesu i nauki. Dyskutowali nad zmianami — m.in. na rynku pracy, w edukacji czy mieszkalnictwie — które trzeba wprowadzić po tym,…Przez trzy miesiące rząd nie stworzył systemu koordynacji odpowiedzi państwa na to, co się dzieje. Podejmuje różne ważne decyzje, tak – ale to nie jest wystarczające. Potrzebne jest wspólne planowanie, wykorzystanie wiedzy, dialog różnych poziomów rządzenia państwem, wykorzystanie całej intelektua…Bardzo chcę wierzyć, że to nie była rosyjska prowokacja. :-) :-(Nocowałem w takim kapsułowym hostelu. Bardzo fajne wrażenie.


Reuben Johnson w rosyjskiej niewoli i co z tego wynikło.

Dość błaha historia wojenna z happy-endem i lekkostrawnym podsumowaniem porażek Rosji widzianych z nietypowej perspektywy. Lektura do kawy…Jan J. Zygmuntowski. Wspólnice danych - alternatywny model zarządzania danymi.
Kamienie głodu

W czeskiej rzece pojawiają się „kamienie głodu” ze złowieszczym przesłaniem#SolarBaza (od ang. Solar – słoneczny i pol. Baza – zgodny z #RiGCz.em)

  1. Kawałek wykoszonej łaki czekającej na postawienie pierwszego namiotu nieopodal Gniezna…
2

Renata Miłosz

Zostałę fanę…


Rok 2050
3