• 76 Posts
  • 22 Comments
Joined 2 lata temu
cake
Cake day: wrz 17, 2020

help-circle
rss
jp2
7
jp2

-6

-8


gry komputerowe i sprzątanie dawały przetrwać najgorsze momenty


lekami, tego się nie da przyjmować bez filtra
owsiak nie ma problemu zatrudniać faszoli, więc nie będzie po nich jechał ;)
nie mogę znaleźć kto tam w ogóle pracuje. obstawiam też, że w trybie zapytania o informację publiczną się nie dowiemyto ją ratuje!


nawet można by rozszerzyć na wszystkie sfery życia :upside-down face:


Natalia Broniarczyk: Może pan doktor wybawca zamiast udzielać szkodliwych wywiadów i wypowiadac się na temat naszej pracy (nie mając o niej zupełnie pojęcia) podawałby swoim pacjentkom numer do nas, skoro tak chce pomóc? To byłoby naprawdę dużo. Lekarze_lekarki możecie robić chociaż to! To proste - 22 29 22 597 i zamiast straszenia choć odrobine otuchy. I jeszcze jedno - nie pomagamy tylko osobom z Warszawy z korporacji. To co ten doktor mówi to jest jego kolejny popis klasizmu, stygmy i straszenia aborcją. To, że wy lekarze - nie możecie już nic zrobić (chociaż ja uważam ze możecie) to nie jest powód to przypierdalnia się do ciężkiej, niewidocznej i niedocenianej przez was pracy kolektywow feministycznych, które od lat odwalają za was pracę i często „składają do kupy” osoby po kontakcie z wami i z waszymi poglądami na temat aborcji.ach te anarchisty siedzące na fb, poza tym super!


@gimmietowspólnotaSpraye
link
fedilink
12 lata

jak nie masz jakiś specjalnych wymagań to pewnie tak, ale nie warto raczej kupować tego za 40 zł, możesz zobaczyć tu https://galeriakoloru.pl/


Dziewczynka popełniła samobójstwo w poniedziałek w swoim domu.

  • O tej tragedii dowiedziałem się wczoraj, a rano uczniowie sami do mnie z tym przyszli - mówi nauczyciel jednej z kozienickich szkół, innej niż ta, w której uczyła się dziewczynka. - Uczę młodzież w tym samym wieku. Część z nich znała dziewczynkę, twierdzą, że została zaszczuta na tle orientacji seksualnej przez rówieśników w sieci i w realu. Podchodzę do tej tezy z rezerwą, ale jeśli się potwierdzi, to jeszcze pogłębi tragedię. To była wrażliwa, zdolna dziewczynka. Wychowywała się w normalnej, kochającej rodzinie.

Nauczyciel dodaje, że uczniowie przekazali mu też informację, że na początku roku szkolnego z klasy, w której uczyła się dziewczynka, do równoległej klasy przeniosła się jedna z uczennic. Też skarżyła się na szykany.

  • Jestem nauczycielem od wielu lat, po takiej wiadomości trudno się pozbierać - mówi. - Co doprowadziło do tego, że dziecko zostało tak zaszczute?

Szkoła, w której uczyła się dziewczynka, ma ponad 700 uczniów.

  • Nie ma szans na organizację takiej pomocy psychologiczno-pedagogicznej, jakiej byśmy oczekiwali - zauważa nauczyciel. - Jest jeden pedagog szkolny dla wszystkich uczniów i narzucane zadania z góry, najważniejsze są te pompatyczne, a na realną pracę z dzieckiem nie ma czasu.

Prokurator Beata Galas, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Radomiu, potwierdza, że śledczy badają przyczyny samobójstwa dziewczynki.

  • Postępowanie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kozienicach, dopiero się ono rozpoczęło - mówi. - Czekamy na wyniki sekcji zwłok, zostały zabezpieczone telefon i komputer. Dopiero biegły, który przełamie hasło i przeanalizuje dane, będzie mógł stwierdzić, jaka była sytuacja i co lub kto skłonił dziecko do takiego kroku, bo w tym kierunku śledztwo jest prowadzone: nakłonienia do samobójstwa.

Młodzi ludzie o swoich problemach mogą opowiedzieć na jednym z funkcjonujących telefonów zaufania. Tam znajdą pomoc w trudnych sytuacjach. Pod numerem telefonu 116 111 działa telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. 800 120 002 to numer Niebieskiej Linii dla ofiar przemocy w rodzinie. Oba numery są czynne całodobowo. Telefon wsparcia dla osób LGBT+ i ich rodzin oraz bliskich prowadzi Lambda w Warszawie. Numer 22 628 52 22 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 18-21.
robię wszystko jak zawsze a tu taki komunikat :o