• 8 Posts
  • 11 Comments
Joined 3Y ago
cake
Cake day: Jun 27, 2020

help-circle
rss


Wspomnienie Davida Graebera w Gdyni
Na terenie Polski okazuje się do tej pory jedyne zgłoszone wydarzenie związane z serią wydarzeń upamiętniających Graebera.


Ah, nie widziałem, że padła odpowiedź. Odpowiadałem z inboxa. Ale chyba mój post rozszerza więc zostawię.


Chyba jest w robocie? Które kategoria mają niezrozumiałe nazwy? Jak jest tabelka to jest nazwa kategorii, a obok jest opis - dodatkowo jak się wejdzie, np w https://szmer.info/c/zagadajka to opisałem co myślę, że byłoby odpowiednimi treściami do tamtego miejsca.

https://szmer.info/post/115 tu jest post o tym, gdzie zbierane są problematyczne aspekty serwisu (post ma tytuł “Co potrzebuje wyjaśnienia?” no i jest post wprowadzający https://szmer.info/post/47 , który podejrzewam nie był wystarczający. Pozderki


Może Polacy korzystający z reddita nie są zainteresowani rodzimym subredditem. Ew przeglądają bez kont/szukają memesów. Who knows.
Była jakiś czas temu drama z klonowaniem ludzi, no nie? Kwestia odpowiedniego zaplecza i chęci. Tego możnym tego świata nie brakuje. Mimo wszystko, pewnie w swojej dekadencji pierwsze co by zrobili, to stworzyli wiecznie dziecięcych ludzi.

Strasznie ciekawa rozmowa o pojęciu "rozwoju" politycznego, systemach politycznych, eksperymentach i krytykach politycznych Indian, o tym skąd wziął pomysły Rousseau oraz nie tylko on.

kapitał kulturowy lewicy zgromadzony na przestrzeni wieków związany z rozmnażaniem przez podział w końcu się przydaI właściwie to jest chyba tylko problem zanim pojawi się jakikolwiek komentarz? Bo potem jakoś to ma sens


Dziwnie tak wygląda ten opis postu, jakby “wisi” w powietrzu, z do niczego przyczepiony, jakby pojawiał się znikąd.


test
test