W Polsce jest taki straszny aNtYsEmItYs, że aż pucybuty Netanjahu muszą wynajmować prywatną ochroną (za pieniądze od ambasady Niemiec i Izraela) i wzywać tabuny policji, bo zaraz jakiś hamasiarz dokona na nich straszliwego pogromu, jak w Amsterdamie, nie poznając apologetom kolonializmu użalać się nad sobą oraz głosić, że prawdziwy anarchista musi wspierać zabijanie migrantów na granicy z Białorusią, Ludobójstwo w Gazie, istnienie państwa, kapitalizmu i przemoc policyjną 🤡
I masz dowody, że to krzyczała osoba z lewicy, a nie prowokator? I masz dowody, że lewica to popiera?
Wlazłeś tutaj z tekstem, że lewica jest antysemicka a działacze propalestyńscy to hamasiarze. Obraziłeś w ten sposób wielu z nas. A na pytanie o konkrety zamiast normalnie to uzasadnić, odwołujesz się do nie wiadomo czego i oskarżasz mnie, że ja coś “sugeruję”, bo rzekomo wiem, coś co jest oczywistą wiedzą w warszawskiej lewackiej banieczce. To jest ten rodzaj biernej agresji, którą przepełnione są dyskusje na tych wszystkich kompostach i leftwawkach, którymi rzygam.
deleted by creator
Okej, to przepraszam za ironię, bez zaznaczenia jej, ale też czytasz więcej niż jest napisane. Tekst i lewicy odnosi się do publikacji Sitwy, o której jest ta dyskusja. O prohamasiarzach napisałem jako o części, co jest w moim wpisie.
Wszyscy tutaj mieszają z błotem Postój, spoko, fajna konwencja.
Jeśli mówisz o jakimś demo, to miej na uwadze, że od jakiegoś czasu na dema przychodzą ludzie nie tylko z lewicowej bańki, jak to było jeszcze rok temu, ale z różnych środowisk, także narodowcy. Można nad tym ubolewać, ale za bardzo nie wiadomo co z tym zrobić. Co do Postoju to solidnie sobie na to mieszanie z błotem zasłużyli.
Niektórzy politycy Lewicy mają powiązania z organizacją EUPAC, która negowała holokaust i wybielała Hamas i popierała zbrodnię 7 października. Ale nie każdy kto identyfikuje się jako osoba lewicowa popiera Hamas. https://kulturaliberalna.pl/2024/08/23/woroncow-lobbying-na-rzecz-hamasu-przypadek-europejskiej-rady-palestynskiej-ds-relacji-politycznych/
Woroncow to nałogowy kłamca. Omar Faris nie neguje holokaustu. Tak samo Ikonowicz i Konieczny. EUPAC również nie neguje holokaustu. Cały ten tekst Woroncowa to takie insynuacje i ćwierćprawdy.
W sumie to na jego Twitterze jest tylko post nienegujący holokaustu. "
Decyzja Benjamina Netanjahu o pominięciu obchodów 80. rocznicy wyzwolenia obozu Oświęcim (z obawy przed aresztowaniem w Polsce na podstawie nakazu wydanego przez Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze) jest dobrą wiadomością dla wszystkich, którzy cenią pamięć o Holokauście. Netanjahu jest bowiem jednym z najbardziej cynicznych osób, które wykorzystują, relatywizują i szkalują pamięć o Szoa"
Albo nie negował nigdy holokaustu, albo usunął stare tweety.
Nie negował nigdy Holokaustu, tylko powoływał się na książkę (autorstwa Żyda warto nadmienić) “Przedsiębiorstwo Holokaust”, która mówi o politycznymi wykorzystywaniu tego tematu przez izraelskich i proizraelskich polityków.
deleted by creator