Koszmar, którego się spodziewałem. Patrząc na wzrost nastrojów antyukraińskich i popularność Tik Toka i na to jak Mentzen robi tam furorę. Do listopada obstawiam, że będą mieć kilkunastoprocentowe poparcie, bo zamiast walić papajem jak PiS podejmują tematy, które interesują ludzi jak mieszkalnictwo i głoszą libkowe tezy, które przecież nie różnią się wiele od tego czego uczą polskie szkoły na lekcjach “przedsiębiorczości”. To wszystko powoduje że brzmią wiarygodnie, zwłaszcza od kiedy ich twarzą jest Mentzen. Faszyści w garniakach są niebezpieczniejsi niż bojówki.

 • @Pajonk
  link
  31 year ago

  10% wyborców uważa że puste obietnice niskich podatków (w końcu konfa w budżet nie umie, ani gospodarkę) jest lepszym argumentem ZA, niż argumenty PRZECIW typu prorosyjska propaganda szczucia na naszego sojusznika, antypolska propaganda szczucia na osoby nie tylko innej orientacji ale i innej płci, antynaukowy fanatyzm religijny, czy ogólny brak kompetencji, w końcu góra konfy to nie jest grono znane z dobrego wykształcenia i sukcesów na polu naukowozawodowym, tylko ludzie jak bosak, korwin, braun, i tak dalej i tak dalej.

  • harcM
   link
   41 year ago

   Myślę, że to wabik na idiotów, ale sporo ich zwolenników świadomie głosuje na faszystów wiedząc, że jest to społecznie nieakceptowalne więc kłamliwie podają inne uzasadnienia.

   • @Pajonk
    link
    31 year ago

    Ciężko mi powiedzieć, bo w zasadzie nie znam nikogo kto by otwarcie mówił że popiera konfę. Może ludzie się tego wstydzą. Może to wynika z niewiedzy i chęci zemsty? Zła sytuacja podobno przepycha ludzi w stronę autorytaryzmów.