• 31 Posts
  • 68 Comments
Joined 6 miesięcy temu
cake
Cake day: gru 12, 2021

help-circle
rss

4

Jedna rzecz jest zabawna. W USA jak ktoś nie ma odpowiedniego ubezpieczenia, to płaci z własnej kieszeni za poród. Kosztuje on sporo, wg danych z internetu nawet ponad 20 000$ w przypadku komplikacji. Taki zwykły poród gdzie kobieta wypchnie z siebie dzieciaka, i parę dni spędzi w szpitalu to okolice 10000$. Skrobanka to koszt 1000$. Dodatkowo państwo nie gwarantuje za bardzo socjali, a co lepsze w imię wolnego rynku nawet nie ma za bardzo zwolnienia lekarskiego dla takich kobiet, ani nie ma ochronki.

Więc teraz pytanie, czy środowiska Antilife coś osiągnęły, będzie mniej aborcji, czy wręcz przeciwnie, rozkręciły tylko podziemie aborcyjne i turystykę aborcyjną, i zrobili chlew z prawa.


Rząd Zjednoczonej Prawicy to taki gówniany midas. Czego się nie złapią, to zamieniają w gówno. Problem wg mnie jest prosty, Obsadzanie gdzie się tylko da swoich kolegów i rodziny, ludzi którzy na biznesie znają się równie dobrze jak konfederacja na ekonomii, tak się kończy.

Ci ludzie nie wiedzą jakie środki i kiedy zabezpieczać, jak wygląda proces budowy takiej fabryki, czego potrzebują, jak potem szukać pracowników i tak dalej i tak dalej. To jakby panu Kaziowi który był co najwyżej kierownikiem zmiany w supermarkecie kazać stworzyć plan budowy wielkiego zakładu od podstaw. Właściwie to to się dzieje.Poczucie sprawiedliwości da wsadzenie go za kraty, i odszkodowanie, jeśli działał niezależnie od kościoła i nie wykorzystywał swojej pozycji to sam niech płaci, ale jeśli molestowanie wynikało z faktu, że ten człowiek miał dostęp do dziecka dzięki kościołowi, no to odszkodowanie powinno iść z ich kieszeni.A tutaj cały artykuł.

Ogólnie afera prawaków opiera się na tym, że na anonimowym portalu gdzieś na zachodzie nastolatkowie mogę zadawać pytania związane z seksualnością i intymnymi przeżyciami. Czyli pomyślicie że coś bardzo dobrego, fajnego, że dzieci czerpią wiedzę od specjalistów którzy de facto na te pytania odpowiadają.

Ale kurwa nie, bo wg prawackiej wizji świata, sam fakt że dziecko posiada intymne przeżycia, doświadczenia to jakaś dziwna deprawacja i dewiacja, a to że ktokolwiek publicznie się o to pyta, to już w ogóle upadek cywilizacji.Cała ta ekologia to jeden wielki chuj. Poczytajcie jeszcze jak w latach 90tych przez dobrych parę lat, były wyścig o to kto stworzy najbardziej ekonomiczne, a przez to też troche ekologiczne auto. Małe samochodziki, silniki spalinowe, i wszystko szło w dobrą stronę. Potem weszli lobbyści, urzędnicy, te całe normy zaczęły być liczone w szalony sposób, że na koniec wielkie luksusowe suvy spełniały wyższe normy, niż małe autko które emituje ułamek zanieczyszczeń wielkiego suva.
Daje z siebie zawsze nie więcej niż 30%, tak samo jak w pracy. Więc prawie wszystkie memy są chujowe. Ale jak coś ciekawego zrobię, to i tutaj wkleję.


Jestem dumny niczym mama kaczka patrząc na swoje kaczątka które wyfruwają z gniazda. Mem którego zrobiłem i wrzuciłem na zupełnie inny portal dotarł na szmer.


Kapłan korzystając ze swojej pozycji wykorzystuje wiernych? No kto by się spodziewał…


Niestety, w zbrojeniówce nie ma miejsca na moralność czy uczciwość.


Szwecja i Finlandia muszą wspierać Turcję w walce z terroryzmem. …


Spędziłem miło dzień urlopu, zobaczyłem dwa muzea, z czego jedno miało dzień za darmo, więc 20 zł oszczędziłem. Zjadłem dobre pierogi wegetariańskie miks w jednej knajpie. Niby nic a cieszy.


GRY KĄKUTEROWE ZUE, POWODUJĄ AGRESJE Prawaki też: Wszedzie gdzie się da krzyżyki, symbole cierpienia, wspominanie o ofiarach, o rzeziach, zbrodniach, rozpamiętywanie jak to dzieci były mordowanie, mówienie o mordowaniu mniejszości, jakieś militarne fantazje chociaż 90% z nich nigdy nie było w wojsku, a jeśli już byli to jeszcze w czasach obowiązkowego poboru.


A wy co o tym sądzicie? Czy waloryzacja, czy może lepiej reorganizacja, kryterium zarobków dodać, a to co zostanie wydać na lepszą edukację, naukę, tańsze obiady w szkołach, i pielęgniarkę/dentystę w szkole?..


Ale to nie jest takie złe, jeśli to zrobić z głową. Wg mnie przede wszystkim emerytury stażowe po 40 latach powinny wejść, a jak nie to praca do minimum 60r.ż. gdzie emerytura będzie wyliczana na podstawie wpłaconych składek. No i koniec ze świętymi krowami jak klerem, sędziami, politykami, i tak dalej.


PO to przecież w kwestiach społecznych dużo bardziej radykalni ludzie od pisu. Szczególnie że często sami nie wiedzą co myśleć a celują w określone elektoraty.


Nie, nie skusi się, bo to sprzeczne z konserwatywną katonacjonalistyczną wizją świata.Mnie bardziej dziwi, raz jak kogoś może jarać i podniecać jakiś taki wirtualny gwałt, dwa w ogóle jak to tam wygląda.


A za 20 lat będzie kwik, że jak to jest, że nie rodzi się więcej dzieci, nie ma komu pracować, nieroby emeryci chcą mieć dość pieniędzy by mieć na jedzenie.

Vivat kapitalizm, vivat wolny rynek. Ciekawe ile jeszcze to będzie trwało, zanim zacznie się ścinanie głów tym na górze.


Ciekawy artykuł o tym, jak podatnicy z USA mimowolnie zrzucają się na fortune i biznesy Elona, podczas gdy edukacja czy opieka medyczna są kosmicznie drogie, a zwykły obywatel może co najwyżej dostać kopa w dupę…


Lepsze to niż nic. Powinni także dodać mocny podatek kastralny od trzeciego i kolejnego mieszkania, i “zachęcić” do posiadania działalności dla kogoś kto zarabia z mieszkań, i byłoby znacznie lepiej dla zwykłego człowieka. W końcu dlaczego powiedzmy kobieta która sobie prowadzi szczękę, czy nawet złotówiarz musi mieć działalność by zarabiać, a taki posiadasz 4-5 czy nawet więcej mieszkań wyjebane jajca.Witamy w polsce XXI wieku, kraju który najszybciej się laicyzuje, a przez takie krzywe jazdy cały proces jeszcze przyśpiesza.


Musk uważany przez wielu za jakiegoś wizjonera czy wynalazce, chociaż ciężko znaleźć info na temat jego wynalazków czy rewolucyjnych pomysłów. Jest to dobry marketingowiec, a takimi akcjami pokazuje że pieniążki > ludzie…


Niby śmieszne, ale starczy wejść na discordy czy fora konfiarskie, to sporo z tych fanów gotowych przyznać że ich matka to nierządnica, a ojciec to Jozef Fritzl zanim przyznają że korwin się myli.

Ogólnie taki potok bredni jakiego dawno nie było. Retoryka kremla wymieszana z jakimś chłopskim rozumiem, i zwalanie winy za wojnę na zachód, USA, i cały świat, tylko nie rosję.

No i creme de la creme czyli ciągłe twierdzenie że rosja wygrywa tą wojnę, i wszystko idzie zgodnie z planem.
Jeśli to prawdziwy mail, to znaczy że z konfą jest nawet gorzej niż by się człowiek spodziewał…


Ox, postaram się o tym pamiętać.