“stara Szmeru” (ona/jej)

https://liberapay.com/ada.lowicz/

  • 4.42K Posts
  • 1.42K Comments
Joined 2 lata temu
cake
Cake day: cze 26, 2020

help-circle
rssPowodem gróźb Kremla jest wola kirgiskich polityków, by dekomunizować i derusyfikować nazwy ulic i dzielnic w stolicy Kirgistanu, Biszkeku. Wniosek w tej sprawie został złożony przez przewodniczącego kirgiskiego parlamentu Nurłana Szakijewa.


Okazuje się, że policjanci z warszawskiej prewencji do komunikacji służbowej wykorzystują nie tylko nieautoryzowane i niezabezpieczone komercyjne komunikatory, lecz również prywatne telefony komórkowe. Służbowych po prostu nie dostali.

spioler: po pytaniu onetu przenieśli się na signala XD


w artykule nie ma nic na powyższy temat, poza stwierdzeniem zawartym w tytulehttps://wiadomosci.wp.pl/lockdowny-w-chinach-ludzie-wyszli-na-ulice-w-pekinie-i-szanghaju-6838288300444352a >Z filmików wynika, że domagali się również odsunięcia od władzy Komunistycznej Partii Chin i jej sekretarza generalnego Xi Jinpinga oraz w niecenzuralnych słowach krytykowali utrzymywaną przez władze politykę "zero covid". >W Nankinie na wschodzie Chin na ulice kampusu wyszli studenci Uniwersytetu Komunikacji, którzy skandowali między innymi hasło: "niech żyje lud!" i świecili latarkami telefonów komórkowych, by oddać cześć ofiarom pożaru w Urumczi. *** https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/antyrzadowe-protesty-w-chinach-przybieraja-na-sile,1126540.html >Coraz liczniejsze są protesty na ulicach chińskich miast. Komunistyczne władze wciąż, jak na początku pandemii, wprowadzają lockdowny, restrykcje i zakazują krytyki. Demonstranci uważają, że tu już nie chodzi o wirusa, lecz zniewolenie. Żądają zniesienia cenzury i dymisji komunistycznej władzy na czele z Xi Jinpingiem. *** https://tvn24.pl/swiat/chiny-protesty-przeciwko-polityce-zero-covid-w-szanghaju-wzywano-do-ustapienia-przywodcy-xi-jinpinga-6238513 >Jak słychać na nagraniach, opublikowanych przez Reutersa, mieszkańcy Szanghaju w trakcie protestu krzyczeli "Precz z Komunistyczną Partią Chin!" i "Precz z Xi Jinpingiem". Słychać było także inną wersję zawołania - jeden z protestujących woła: "Xi Jinping!", a inni odpowiadają: "Ustąp!".
Najpierw wydarzenia polsatu, teraz środa, świat staje na głowie
Telefony pomocowe - kryzys, przemoc, trudne sytuacje
centrum praw kobiet, całodobowa infolinia 600 070 717, prowadzą też ośrodek, którym można uzyskać schronienie https://cpk.org.pl/pomoc/pomoc-telefoniczna/ Ogólnopolski Telefon Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, całodobowo, 800 120 002 Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w kryzysie emocjonalnym: 116 123 (14-22, codziennie) Feminoteka, telefon przeciwprzemocowy: 888 88 33 88 od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00 Sexed.pl, telefon dla osób doświadczających przemocy: 720 720 020 od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00 inne: https://forumprzeciwdepresji.pl/wazne-telefony-antydepresyjnewiedziałam, że jest ale nigdy nie czułam. za to aktywistycznie zwiedzając tiktoka napotkałam baza, pokemon i npc, a na co dzień to tylko odklejka, rel i cringew końcu kupiłam właśnie tej firmy, ma akumulatorek w pakiecie i działa też na bateriebardzo ciekawy tekst z szerokim omówieniem problemu, dzięki za podrzucenie!

Raczej nieetyczna, bo jeśli się ugną to wszystko to trafi na wyspiska