• Ada Łowicz
  link
  3
  edit-2
  3 years ago

  Najpierw Hanna Gill-Piatek startująca z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej przeszła do Hołowni, teraz Monika Pawłowska z Lewicy do Gowina. Skoro politycy nie potrafią się zachować (kto by się spodziewał 😉 to za takie fikoły powinna być automatyczna utrata mandatu.

 • harcOPM
  link
  23 years ago

  Komedia, ale tak to jest, jak się wprowadza do sejmu ludzi z łapanki, żeby nadrobić brak realnych struktur… Po wejściu partii Kotłowni gwarantowana kolejna partia sensacyjnych transferów, chociaż pewnie większość do PiSu, kiedy dostaną bardziej intratne oferty.

  • @harzyn
   link
   33 years ago

   Wypadałoby przede wszystkim zmienić prawo aby zablokować takie procedery - chcesz zmienić partię to albo czekasz do kolejnej kadencji i wyborów albo składasz mandat. Jak dobrze pamiętam w UK są takie rozwiązania. U nas się dzieją czary mary i partia Hołowni, który nie wystawiał list wyborczych w poprzednich parlamentarnych obecnie niby ma 2 posłów w Sejmie

   • harcOPM
    link
    13 years ago

    Tylko co w sytuacji kiedy jesteś sb posłanką takiego SLD i twoja partia popiera inwazję na Irak? Masz wypierdalać z sejmu i odebrać głos przeciwnikom inwazji?

 • makeM
  link
  23 years ago

  :face vomiting: