niewykluczone, że trzeba dopisać tę trójkę https://www.gov.pl/web/po-suwalki/sledztwo-w-sprawie-ujawnienia-cial-trzech-mezczyzn
lista została zaktualizowana
lista została zaktualizowana
lista została zaktualizowana
lista została zaktualizowana o nowe informacje.
zostało gdzieś w domyśle, dzięki Twojemu komentarzowi wyszczególniłam to w tytule
z tego tytułu odpuściłam sobie policję, mimo, że ślubują:
(…) służyć wiernie Narodowi, (…) strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia.
no niestety, w dodatku szukając po angielsku przez googla też wyskakuje tylko, znane z antyaborcyjnej propagandy, Catholic News
tak, przepraszam
czy jest jakiś sposób na poprawne zaciąganie miniatur do postów na szmerze czy z poziomu użytkowniczki nie mam na to żadnego wpływu?
Chociaż Proud Boys wraz z innymi grupami zostali oskarżeni o spisek, przysięgli stwierdzili, że celem ich pobytu w Waszyngtonie nie było wtargnięcie do Kongresu, ale ochrona demonstrantów popierających Trumpa przed “antifą”. :person facepalming:
Najpierw Hanna Gill-Piatek startująca z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej przeszła do Hołowni, teraz Monika Pawłowska z Lewicy do Gowina. Skoro politycy nie potrafią się zachować (kto by się spodziewał 😉 to za takie fikoły powinna być automatyczna utrata mandatu.
Więcej danych BBC:
Finlandia czwarty rok z rzędu została uznana za najszczęśliwsze miejsce na świecie. W raporcie World Happiness na drugim miejscu znalazła się Dania, a następnie Szwajcaria, Islandia i Holandia.
Nowa Zelandia ponownie jako jedyny kraj spoza Europy znalazła się w pierwszej dziesiątce. Wielka Brytania spadła z 13. na 17. miejsce.
Analitycy poprosili ludzi w 149 krajach o ocenę własnego szczęścia. Uwzględniono również środki obejmujące wsparcie społeczne, wolność osobistą, produkt krajowy brutto (PKB) i poziom korupcji.
Kraj uznany za najbardziej nieszczęśliwy na świecie to Afganistan, a następnie Lesotho, Botswana, Rwanda i Zimbabwe.
Autorzy raportu stwierdzili, że w nieco ponad jednej trzeciej krajów występowała „znacznie wyższa częstotliwość negatywnych emocji”, prawdopodobnie wskazując na skutki pandemii.
Jednak sytuacja poprawiła się w 22 krajach. Kilka krajów azjatyckich wypadło lepiej niż w zeszłorocznych rankingach, podczas gdy Chiny przesunęły się na 84 miejsce z 94.
„Zaskakujące jest, że przeciętnie nie nastąpił spadek dobrostanu mierzony oceną własnego życia ludzi” - powiedział w oświadczeniu John Helliwell, jeden z autorów raportu.
„Jednym z możliwych wyjaśnień jest to, że ludzie postrzegają Covid-19 jako powszechne, zewnętrzne zagrożenie dotykające każdego, co wytworzyło większe poczucie solidarności i współczucia”.
Finlandia „zajęła bardzo wysokie miejsce w zakresie środków wzajemnego zaufania, które pomogły chronić życie i źródła utrzymania podczas pandemii” - stwierdzili autorzy.
Skandynawski naród liczący 5,5 miliona ludzi poradził sobie znacznie lepiej niż większość Europy podczas pandemii, z nieco ponad 70 000 przypadków i 805 zgonami, według Johns Hopkins University.
masz jakieś konkretne zarzuty? czy czepiasz się dla zasady?
Pomocy można szukać tu:
Program bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców/opiekunów prawnych.
https://twarzedepresji.pl/pomocpsychologiczna/#dzieci
Telefon dla Rodziców i Nauczycieli w sprawie Bezpieczeństwa Dzieci:
Bezpłatna i anonimowa pomoc telefoniczna i online dla rodziców i nauczycieli, którzy potrzebują wsparcia i informacji w zakresie przeciwdziałania i pomocy psychologicznej dzieciom przeżywającym kłopoty i trudności takie jak: agresja i przemoc w szkole, cyberprzemoc i zagrożenia związane z nowymi technologiami, wykorzystanie seksualne, kontakt z substancjami psychoaktywnymi, depresja i obniżony nastrój, myśli samobójcze, zaburzenia odżywiania.
Telefon: 800 100 100
https://800100100.pl/
Podaj dzieciom numery telefonów zaufania, żeby w razie potrzeby mogły z nich skorzystać lub komuś podać:
Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka:
Działa całodobowo przez siedem dni w tygodniu.
Telefon: 800 12 12 12
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:
Ogólnopolski, anonimowy i bezpłatny telefon zaufania prowadzony przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.
Telefon: 116 111.