kubistyczny kameleon
  • 1.95K Posts
  • 699 Comments
Joined 2 lata temu
cake
Cake day: lip 27, 2020

help-circle
rss
>Sejm przyjął w środę ustawę o wydłużeniu kadencji samorządów do 30 kwietnia 2024 r. Głosowało 442 posłów. 230 było za, a 212 przeciw.


>Sytuacja wywiązała się podczas ćwiczeń, w których policjanci prewencji zostali podzieleni na dwie grupy: policjantów oraz pozorantów, którzy mieli odgrywać rolę pseudokibiców. W czasie starcia jeden z policjantów kopnął młodą policjantkę w klatkę piersiową, co spotkało się z reakcją pozostałych uczestników ćwiczeń. > >Rzucili się oni na niego, a w bójce miało brać udział kilkanaście osób. Policjant, który zaatakował, przebywa obecnie na zwolnieniu i ma złamaną rękę.>Policjant miał odmówić uciszenia demonstrujących, którzy w dniu miesięcznicy smoleńskiej pojawili się przed siedzibą PiS w Krakowie.cross-postowane z: https://szmer.info/post/146173 > >73 proc. ankietowanych każdego dnia korzysta z prywatnego sprzętu i materiałów biurowych. > > >— Nauczyciele często wręcz sponsorują swoje miejsca pracy. Urzędnik idzie do pracy, w której dostanie nie tylko komputer, ale nawet ołówek, ślusarz nie przynosi do warsztatu swojej maszyny, dziennikarze nie przychodzą na wywiady z prywatnymi kamerami czy mikrofonami. Pamiętam, że Nauczyciel Roku 2011 Anna Sosna z Częstochowy zrobiła wyliczenie, ile w roku szkolnym 2015/2016 roku musiała zainwestować w swoją pracę i w materiały dla uczniów. Wyszła jej niebagatelna kwota 4671,74 zł. W kolejnych latach też publikowała takie wyliczenia i były to duże kwoty — powiedziała Aleksandra Rezler, prezeska Okręgu Śląskiego ZNP.

drogie panie to tekst po angielsku tłumaczący że słowo mansplaining to skrót od man explaining czyli męskiego tłumaczenia [tips fedora]
nie oddam ale masz weź sobie ten;

poza m. nic nie można bo teraz cały link to śledzący utm


z hitlera też by się dało wykroić wystarczy pominąć reszte ich twórczości