• 636 Posts
  • 323 Comments
Joined 10M ago
Cake day: Jul 27, 2020

#







Zapraszamy do Cafe Kryzys na benefit na startujące Food Not Bombs w Pruszkowie! …






Trzeba będzie to dokumentować. Przydałaby się tam kamera… ;]


może, że diuna, bo wszysko co diuna to piękne


Debian 10 aka buster






Czy ta społeczność nie powinna nazywać się GNU/Linux?







Skrajna prawica po raz kolejny próbuje atakami zmusić do milczenia jedną z ostatnich instytucji w mieście otwartcie solidaryzujących się ze społecznością LGBTQ+…



Doniesień od żołnierzy narzekających na sprzęt jest tak wiele, że wystarczyłyby na oddzielny artykuł. W znakomitej większości karabinków Grot nie zdołano wyeliminować problemów wylatującego z nich regulatora gazowego. Żołnierze dostali gogle, które nie pasują do hełmów, więc są skazani na korzystanie albo z jednego, albo z drugiego, w zależności od sytuacji. Często przynoszą na ćwiczenia własny sprzęt, od umundurowania po akcesoria, przez co czasami bardziej niż jednolitą formację przypominają egzotyczną partyzantkę.


daj jakieś info co i jak?


ciekawe jakie będzie miał zasięgi względem pozostałych tekstów ;)



pokrywa się z kwestią międzynarodowego zjebania libów


jaka inna polityka wariacie?


W ciągu ostatniej fali protestów, trwających od strajku, który miał miejsce 28 kwietnia tego roku, zginęło już 37 protestujących, według organizacji Temblores. Nie ma dnia, żeby w całym kraju nie wybuchały starcia.

WTF



to nie jest śmieszne tylko prawdziwe, crosspostuje do pracowniczych


W artykule o grzybach na Marsie autor stosuje niewłaściwe metody do wyciągania swoich wniosków. Artykuł pełen jest zdjęć ze strzałkami i kreskami naniesionymi przez autora. Jak zauważają inni naukowcy, którzy już wcześniej spotkali się z twórczością Josepha, sama analiza morfologii obiektów na zdjęciach to zdecydowanie za mało, na wyciąganie wniosków o istnieniu grzybów na Marsie. Taki sam rodzaj analizy w przeszłości doprowadził Josepha do wniosku, że na zdjęciach Marsa widzi ludzkie czaszki.

Jeżeli faktycznie dojdzie do takiego odkrycia, to z pewnością NASA czy inna agencja kosmiczna zorganizuje dużą konferencję prasową, na której poinformuje o odkryciu oficjalnie. Tak przełomowych odkryć po prostu nie publikuje się gdzieś po cichu w wątpliwym periodyku naukowym, bez odpowiedniego obszernego komentarza dla opinii publicznej.


no chcieli tylko torturować a nie zabić, to nieumyślne co nie?