• 8 Posts
  • 7 Comments
Joined 2Y ago
cake
Cake day: Feb 15, 2021

help-circle
rss
test
1

Restrykcyjne prawo aborcyjne może stać się jeszcze bardziej szczelne. Do Sejmu trafi projekt, uderzający w organizacje, pomagające w przerywaniu ciąży.


Nie załączyło screena, chodzi o to że nie mogę jeszcze odpowiedzieć na post utworzony u siebie lub na koncie masto. W żaden sposób nie mogę go wyszukać, a nie ma możliwości obserwowania użytkowników.


Pełna to chyba za dużo powiedziane, bo nie mogę odpowiedzieć na to ze tej instancji ;)


Gdyby Chiny zrealizowały swój plan o nazwie „Rzeka na niebie”, zaburzyłyby reżim wodny rzek i w praktyce zmodyfikowałyby nie tyle pogodę, ile klimat w całym regionie. To niepokoi Indie i kraje Azji Południowo-Wschodniej.Docelowa to karab.in, maile powinny dochodzić, ewentualnie aktywuję konto ręcznie. Poprzednia instancja jest aktualnie offline, być może powstanie jakiś importer, jeżeli ktoś chciałby przenieść swoje treści. RSSy w planach.

Od czasu do czasu wrzucam jakieś krótkie podsumowanie na wykop, niebawem przeniosę to będę kontynuował na karab.in/m/devlog

Pracuję nad regulaminem, aktualnie to demo-instancje, jednocześnie dodane treści będą zachowane.


/kbin - jest kolejnym otwartym portalem agregującym treści (inspirowanym Strimsem i Lemmym) oraz platformą do mikro blogowania przeznaczonym dla fediwersum.
Wydana została wczesna beta, tym samym Szmer staje się jedyną polską instancją Lemmiego ;-)


jak ludziom wytłumaczyć, że część fediversum!

To akurat najtrudniejsza część, sam jakiś czas na tym poległem. Bardziej pomóc mógłbym przy kwestiach technicznych, zdażyło mi się zresztą popełnić jeden czy dwa commity do repo lemmiego.


polska instancja Lemmiego, super. Może kiedyś spotkamy się w fediwersum ;-)