• 61 Posts
  • 65 Comments
Joined 1M ago
cake
Cake day: Nov 01, 2021

help-circle
rss

Nigdy nie daję napiwków. Nigdzie, nikomu. I jestem z tego dumny.


Szkodliwa rzymskokatolicka ideologia w akcji…

2
image

Kościołowi rzymsko-katolickiemu zabrać 100% majątku!3
image


Siup do kosza!
image
3
image
I dobrze tak jebanemu foliarzowi. Polskiemu Hansowi Fritzsche (Kurski to Goebbels). Przez takich szmaciarzy jak Popieprzalski mamy pandemię. Gdyby każdy się zaszczepił, dokładając tym samym cegiełkę do jej likwidacji, to już by wygasała…


Autentycznie wkurwia mnie, kiedy Polacy chwalą to faszystowskie bydlę. Ostatnio widziałem peany na cześć tego ścierwa na… grupce poświęconej grom komputerowym.Przewodniczący związku “Pedofilskość” Piotr Dupa :D


Lempart mnie wkurza ze swoim żałosnym libkizmem.

Jedyną drogą jest anarchofeminizm.


Piosenka o zboczeńcu ze św. Brygidy…

Nie musisz czytać. Zresztą nie ma przymusu przebywania tu.
Tę piosenkę można też spokojnie uznać za anarchistyczną.


Polska bez dostępu do Pegasusa

Się kurwa skończył dla PiSowskich matołów retrogaming…Faszystowskie psy systemu.


Najwidoczniej nikt nie chce żreć w chlewie, bo tam zwykle pożywia się bąkiewicz (celowo małą literą).Dopiero po wojnie nieco uporządkowano syf na polskich uniwersytetach. Niestety debilny PRL nie zlikwidował KULu.


Uważam, że działanie anarchistów i komunistów w ramach “Solidarności” to był błąd. Należało się organizować we własnym ruchu, z dala od prawactwa i tego przeklętego Kościoła rzymsko-pedofilskiego.

Poza tym lewica była w “Solidarności” do stanu wojennego. Potem, w tej drugiej, to już się znalazło same reakcyjne bydło, szpiedzy CIA i pospolici kryminaliści. A już totalnym ścierwem była “Solidarność walcząca”.


To efekt antykomunistycznych, solidaruchowatych rzygowin, które zalały ten kraj w 1989 roku i dalej cuchną.

To “Solidarność” wskrzesiła w Polsce rasizm i faszyzm. Za to właśnie nienawidzę solidaruchów i będę ich tępił jak robactwo.


Jeszcze, kurwa, te profrakistowskie komentarze. To jakaś plaga w tym zjebanym kraju. Polska jest obszarem outsourcingu cudzej reakcji. Tu się bardziej broni Thatcher, Franco, Pinocheta i Reagana niż w ich krajach.
Zatem ten żałosny Kościół już zdycha. I całe szczęście!


Widzę, że Dziwisz i Jędraszewski otwarcie wspierają niebezpieczną sektę zboczeńców, która się “wsławiła” jedynie gwałtami na dzieciach…