• 6 Posts
  • 16 Comments
Joined rok temu
cake
Cake day: wrz 21, 2021

help-circle
rss
@uhlum3tomemesyuwaga świata
link
fedilink
27 miesięcy

Miło, że ktoś to zauważa


Już kilka razy w ostatnim czasie widziałem, że Rychu z rigczem, oby tak dalej


Vaccines: A Measured Response https://youtu.be/8BIcAZxFfrc

Między innymi historia mitu o tym, że szczepionki wywołują autyzm itd. Zdecydowanie polecam :)


Nextcloud np. https://nch.pl/

Ten akurat prowadzony jest Fundacja Technologie dla ludzi (https://ftdl.pl/), rekomenduję.Tak jak większość, jeśli nie wszystkie biznesy Trumpa, tak i ten oparty jest na oszustwie i okradaniu innych.

A faktycznie, była taka słaba sytuacja. Ciężko pamiętać wszystkie artykuły i inby, a i też nie miałem na myśli jakiś ścisłych relacji. Tylko raczej zamieszczeniu bannera lub innej formy reklamy, żeby jednak dotrzeć do grupy ludzi o zbliżonym światopoglądzie. Wiadomo, że najlepsza jest taka reklama z ust do ust. Niemniej jednak widziałem ostatnio, że fanpage na fb się uaktywnił. Można coś podziałać też w ramach takiej klasycznej reklamy.


To trzeba się dogadać o jakąś reklamę społecznie w sidebarze czy współpracę, ogólnie nie tylko z nimi :D


Szmer - lepsza alternatywa

Jak ja szanuję te artykuły historyczne na szmerze, świetna robota


Dobrze, że już do szkoły nie chodzę, bo by moja edukacja szybko się zakończyła

Bardzo ładne stylóweczki.Ładny serial wizualnie, ale koniec zawodzi mocno moim zdaniem


Jak na czasie widzę, że squid game wszedł mocno 😃


Anegdotycznie - ludzie dzwonili do swoich dostawców, że im internet nie działa, bo nie mogli wejść na fb itd. W oczach mas i randomów jest to powoli na jakimś poziomie równoznaczne, więc tacy ludzie sami z siebie się nie przeniosą czy nie zainteresują alternatywnymi rozwiązaniami.

Jedyna opcja to tak naprawdę stopniowa praca u podstaw i popularyzacja takich zdecentralizowanych, otwartych rozwiązań u jakiś liderów opinii, znajomych bardziej i mniej ogarniętych w temacie, pisanie artykułów czy nawet prowadzenie fanpage’y właśnie na facebooku itd.


Dla większości brak fb i ig, to brak internetu. Przeciętny użytkownik, raczej nie będzie szukał alternatywy, bo nawet nie wie, że są takie możliwości ;d