Koszmar, którego się spodziewałem. Patrząc na wzrost nastrojów antyukraińskich i popularność Tik Toka i na to jak Mentzen robi tam furorę. Do listopada obstawiam, że będą mieć kilkunastoprocentowe poparcie, bo zamiast walić papajem jak PiS podejmują tematy, które interesują ludzi jak mieszkalnictwo i głoszą libkowe tezy, które przecież nie różnią się wiele od tego czego uczą polskie szkoły na lekcjach “przedsiębiorczości”. To wszystko powoduje że brzmią wiarygodnie, zwłaszcza od kiedy ich twarzą jest Mentzen. Faszyści w garniakach są niebezpieczniejsi niż bojówki.

 • kwj
  link
  3
  edit-2
  1 year ago

  Ludzie są niewyedukowani, nikomu od 30 lat w tym kraju nie zależy na edukacji społeczeństwa. Zbieramy tego żniwa, niestety.
  A Wykop to portal sponsorowany oraz zarabiający na kliknięciach, nie dziwi mnie, że pozwala tam się na promowanie nienawiści.
  [edit]
  Chodzi mi o główną Wykopu. Mikroblog jest mniej eksponowany, co dopiero poszczególne tagi mikrobloga.

  • @lemat_87
   link
   11 year ago

   Zgadzam się, zarówno co do edukacji (moja branża) jak i do wykopu. Wchodzę na niego tylko dla beki z k0nfederacji i #bekazprawakow. Takie strony jak jbzd omijam szerokim łukiem żeby nie nabijać kliknięć, w sumie wykop to też takie zbiorowisko kuców i odchylonych na prawo motzno