• 104 Posts
  • 22 Comments
Joined rok temu
cake
Cake day: sty 20, 2022

help-circle
rss
6

2

Pielęgnacja szurskich tradycji7

4

@NoTaktomemesypolice addict
link
fedilink
24 miesiące

Ale kto tu kocha policję i państwo? To jakaś projekcja? Osoby, które na każdym kroku podkreślają, że są przeciwne istnieniu państwa i policji, czyli anarchiści, kochają instytucje opresji? I to nie tylko takim strukturom hierarchii, bo również Prywatnym Agencjom Ochrony (PAO) aka prywatnym policjom, seksizmowi, homofobii, transfobii, rasizmowi, antysemityzmowi, ksenofobii, imperializmowi, militaryzmowi, kapitalizmowi, prawom pozytywnym i “naturalnym” etc.

Dla przeciętnego marksoida (głównie marksisty-leninisty lub marksisty-leninisty-maoisty) jestem “liberałem”, bo nie popieram partii robotniczej (oznaka “idealizmu”) i anarchizm rzekomo jest drobnomieszczański xD To jest ta miłość do hierarchicznych struktur?


@NoTaktomemesypolice addict
link
fedilink
2
edit-2
4 miesiące

Chyba że chodzi o to, że to powinno być w memie. Wtedy wybacz, mogłem źle zintepretować.


@NoTaktomemesypolice addict
link
fedilink
24 miesiące

Akapek standardowo nie wie, o czym mówi. Nowe, nie znałem.


4

2

911

13

4

10

106

5

AMARCHY
4
AMARCHY

6

Zawsze mówię, że lewicowcy potrafią się lepiej organizować niż “libertarianie” (neofeudaliści) xD Ziobro zdziwienia.Chłop ma tak niskie poczucie własnej wartości, że podobno serio wlepia za to bany xD


KURŁA, ROSZCZENIOWI GÓWNIARZE! TO PEWNIE PRZEZ TE SMARTFONY, KWIK!1!1!1!


Chciałbym na początku zaznaczyć, że nie znam typa i nie zależy mi na nim, nie chcę go bronić, ale:

  1. Podejrzany przyznał się do zarzucanego czynu i złożył wyjaśnienia. Na tym etapie śledztwa nie ujawniamy szczegółów zeznania, w tym motywów działania sprawcy - powiedział PAP prokurator rejonowy Robert Szelągowski.

Czyli praktycznie nic nie wiemy o tej sprawie i o motywach zabójstwa.

  1. SE to szmatławiec gorszy od Faktu, więc nie sugerowałbym się tym źródłem. Czytałem też Nacjonalistę, Magna Polonia, TVN, TVP itd. Nic więcej z tego nie wynika.

W każdym razie, jebać typa.deleted by creator


deleted by creator


@NoTaktomemesyВолк
link
fedilink
29 miesięcy

Jacek Wilk, członek KORWiN i Konfederacji


@NoTaktomemesyВолк
link
fedilink
19 miesięcy

W sensie jak się ta morda nazywa czy odnośnie wyglądu tej mordy?


W ogóle śmieszna jest ta jego “konserwatywność”, gdy miał kilka kochanek, w tym ma nieślubne dzieci XDPoza tym, już zmieniłem tytuł, przyznałem się do błędu i użycia nieodpowiedniego języka. Dalsza część dyskusji wygląda dla mnie na zaspokojenie ego przez toczenie internetowych wojenek i dojściu do “prawdy”.


Używając takich słów, nie miałem na celu ataków w stronę osób rzeczywiście chorych, zaburzonych. Nawet używając w stosunku do kogoś słowa “debil”, można to podciągnąć pod szkalowanie osób chorych umysłowo. Niezależnienie od tego, czy im dalej jesteśmy na Zachód, przebywamy w środowisku prawicowym, lewicowym, centrowym, autorytarnym, wolnościowym; takie obelgi są używane.


Rozwiń. Też mogę napisać: “co… co? serio???”, ale nic Ci to nie mówi. Zgadnij, mi również.