• 66 Posts
  • 11 Comments
Joined 8 miesięcy temu
cake
Cake day: sty 20, 2022

help-circle
rss
Areczek
3
3


@NoTaktomemesyВолк
link
fedilink
220 dni

Jacek Wilk, członek KORWiN i Konfederacji


@NoTaktomemesyВолк
link
fedilink
120 dni

W sensie jak się ta morda nazywa czy odnośnie wyglądu tej mordy?


Волк
4

geje
47

5

MW-jugend
513

W ogóle śmieszna jest ta jego “konserwatywność”, gdy miał kilka kochanek, w tym ma nieślubne dzieci XDPoza tym, już zmieniłem tytuł, przyznałem się do błędu i użycia nieodpowiedniego języka. Dalsza część dyskusji wygląda dla mnie na zaspokojenie ego przez toczenie internetowych wojenek i dojściu do “prawdy”.


Używając takich słów, nie miałem na celu ataków w stronę osób rzeczywiście chorych, zaburzonych. Nawet używając w stosunku do kogoś słowa “debil”, można to podciągnąć pod szkalowanie osób chorych umysłowo. Niezależnienie od tego, czy im dalej jesteśmy na Zachód, przebywamy w środowisku prawicowym, lewicowym, centrowym, autorytarnym, wolnościowym; takie obelgi są używane.


Rozwiń. Też mogę napisać: “co… co? serio???”, ale nic Ci to nie mówi. Zgadnij, mi również.


Jeżeli twierdzisz, że nie mam pojęcia o sytuacji osób zaburzonych, chorych psychicznie, to się grubo mylisz. Sam przez lata przechodziłem przez depresję i nerwicę, miałem myśli i próby samobójcze, brałem SSRI i uczęszczałem na psychoterapię. Nie pochodzę z dyskursu, gdzie takie obelgi traktuje się negatywnie i tym samym używa się je jako atak na ludzi rzeczywiście zaburzonych, chorych. Najwyraźniej to mój błąd i niewiedza.


Po prostu używam obelg, których Janusz sam nie powstydziłby się używać w stosunku do swoich oponentów.


@NoTaktomemesymeow
link
fedilink
1
edit-2
6 miesięcy

po 2 razach herbata już jest tragicznie slaba xD


Tak, z czasem ciężkie brzmienie u Slipknota zostało zaniechane, osłabło.