Twitter zakazuje linkowania do stron internetowych naukowców klimatu, aktywistów i dziennikarzy, w tym wielu do alternatywnych sieci społecznościowych (zwanych Fediverse / Mastodon)

 • @LifeNausea
  link
  12 years ago

  nie w samej platformie:) zmiany na dużych stronach tego typu wymagają jednak trochę więcej czasu niż 1-2dni

  • harcM
   link
   12 years ago

   U nich może to zająć nawet mniej ;)

   But security experts expressed surprise by Zatko’s testimony that Twitter didn’t even have a staging environment to test updates, an intermediate step engineers can take between the development and production environments to work out issues with their code before setting it live.

   źródło

   • @LifeNausea
    link
    1
    edit-2
    2 years ago

    Ciekawe. Ale może to też oznaczać, że development zajmuje więcej czasu. W każdym razie z mojego doświadczenia osoby na stanowiskach managerskich trochę się wdrażają i ich pierwsze decyzje są rzeczywiście kadrowe. Wiem, że Elon jest pojebany, ale nie doszukiwałabym się jego roli w każdej zmianie, którą wprowadzili przez ostatnie dni.

    Natomiast chyba rzeczywiście moderacja zniknęła z Twittera?

    • harcM
     link
     12 years ago

     ziomek który pracuje w tt mówi, że to co trafia do mediów to wszystko prawda (drukowanie kodu 30 dni wstecz żeby pokazac na czym się pracowało, zwiększenie godzin, crunch żeby jakieś ficzery doklepać bez sensu na szybko od razu jak musk przyszedł itd.) i że wszyscy szukają pracy

     Od kolegi z grupki nerdów.

     • @LifeNausea
      link
      22 years ago

      thx. domyslam sie i czekam az to wszystko jebnie. niestety, bo lubie Twittera, trzeba bedzie listy przenosic