- cross-posted to:
- charity
- cross-posted to:
- charity
Akcja Lokatorska od ponad 10 lat prowadzi działania mające na celu pomóc lokatorom i lokatorkom w ich walce o godne życie. Zebrałyśmy materiały, doświadczenia i wiedzę z naszych setek interwencji, rozmów i spotkań. Tak powstał Poradnik Lokatorski, który próbuje tę wiedzę usystematyzować w taki sposób, aby była ona przystępna w odbiorze dla każdej osoby. Profesjonalna graficzka zrobiła skład, a prototyp Poradnika uzyskał najwyższą ocenę na obronie magisterskiej Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.
Nasz Poradnik Lokatorski może pomóc wielu ludziom w całej Polsce zmagającym się z problemami mieszkaniowymi. Chcielibyśmy więc aby dotarł do jak największej liczby osób, za darmo. Pomóż nam go wydać!
Dzięki za tę akcję. 🖤
Ja również dziękuję. Nie dalej jak wczoraj kumpel mówił mi o akcji, że właściciel mieszkania, w którym jego dziewczyna wynajmuje pokój w Warszawie, poinformował ją o podwyżce od października o 1000zł [chyba za całe mieszkanie].
we wro też mi czytelnik z wb mówił o podwyżce 900zł za całe mieszkanie :(