plotkarstwo
!plotkarstwo
help-circle
rss


3

Jak sama pisze na swoim instagramie (link do antykorporacyjnego proxy) tatuaż przedstawia podobiznę Asii Ramazan, członkini Jednostek Obrony Kobiet, biorącej udział w wojnie przeciw ISIS. Asia zginęła w wieku 19 lat podczas operacji wyzwalania miasta Manbij z rąk fanatyków religijnych. Odsyłając fanów do zapoznania się z jej historią pochodząca z sąsiadującego z Syrią i też kontrolowanego przez ruchy fundamentalistyczne Libanu, Mia stwierdza, że znaczenie tego tatuażu ma ją inspirować na co dzień. O znaczeniu tautażu opowiadała też na swoim tiktoku ([link do kopii](https://streamable.com/w1zst5)).>Bracia Collins organizują pierwszą galę Collins Charity Fight Night. Oprócz [w większości nikomu nieznanych] gwiazd MMA i celebrytów do udziału zaproszono też byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza, który w ringu zmierzy się z Rafałem Collinsem.


https://www.o2.pl/plotki/nie-zyje-wojtek-krawczyk-nie-wiem-co-mam-napisac-6620149748046496a https://muno.pl/news/nie-zyje-wojciech-krawczyk-znany-dj-oraz-wokalista-zespolu-homomilitia/ • harc
 • edit-2
  2 lata
Jak donoszą [węgierskie media](https://hungarytoday.hu/fidesz-mep-szajer-resigns-leaves-politics/) József Szájer, współzałożyciel skrajnie konserwatywnej i oskarżanej o głęboką korupcję partii Fidesz, nieoczekiwanie postanowił zakończyć karierę polityczną i złożyć mandat z końcem miesiąca. Wydaje się mieć to związek z [zatrzymaniem 25 osób, głównie mężczyzn, przez brukselką policję](https://www.brusselstimes.com/brussels/143352/police-shut-down-sex-party-with-25-attendees-in-brussels-lockdown-coronavirus-measures-mep-european-parliament-drugs-rue-des-pierres-fined) podczas gejowskiej orgii. Ze względu na ilość uczestników było ono nielegalne w świetle przepisów epidemiologicznych. Według oficjalnego oświadczenia policji jednym z zatrzymanych miał być europoseł. [Nieoficjalne źródła potwierdzają](https://twitter.com/eublogo/status/1333765858515103747), że miał nim być József Szájer. Aktualizacja 17:45; [Guardian precyzuje](https://www.theguardian.com/world/2020/dec/01/belgian-police-arrest-25-men-including-mep-as-sex-party-breaks-curfew-coronavirus), że impreza odbywała się z udziałem wyłącznie mężczyzn. Dodatkowo Szájer próbował uciec przed policją przez okno, z pierwszego piętra, skutkiem czego został ranny. Tymczasem [dziennikarska europejskiego wydania serwisu Politico](https://twitter.com/UnaHajdari/status/1333790592699035649) informuje też, że przy Szájerze znaleziono “pigułkę ekstazy, ale twierdzi, że nie jest jego” oraz, że w imprezie mieli brać udział także, jeszcze nie zidentyfikowani, polscy dyplomaci.

przydałaby się lepsza nazwa

 • 0 users online
 • 1 user / day
 • 1 user / week
 • 1 user / month
 • 3 users / 6 months
 • 27 subscribers
 • 23 Posts
 • 16 Comments
 • Modlog