sex working
!sexwork
help-circle
rsscross-postowane z: https://szmer.info/post/74540 > >w fikcyjnym kraju, państwo organizuje pogrzeb dla zaginionej pracownicy seksualnej > > teledysk z polskimi napisami


Pracowałam składając ubrania po dwadzieścia groszy za sztukę i prasując przez dziesięć-dwanaście godzin dziennie kurtki za pięć złotych za godzinę. My naprawdę wiemy czym jest zaharowywanie się i nasze decyzje wynikają z tego, że nie chcemy uczestniczyć w tym systemie. To, że całą moją energię poza pracą mogę poświęcić na aktywizm, walkę o swoje prawa, albo zadbanie o siebie, (co też jest rewolucyjne) pozwala mi się wyrwać z tego wszechobecnego kultu zapierdolu. - z Olą Kluczyk i Julią Tramp, autorkami podcastu „Dwie dupy o dupie” rozmawia Kasia Babis.

Organizacja zapewniająca bezpieczne zaplecze IT dla pracy seksualnej
Ich projekty to na przykład tryst.link i Switter.


 • harc
 • 2 lata
Sex Work Polska pisze: >Jeżeli jeszcze jakimś cudem nie dotarła do Was wspaniała wiadomość, że Aleksandra Kluczyk i Julia Tramp, prowadzące Dwie Dupy o Dupie Podcast sprzedały prawa do serialu na podstawie właśnie swojego podcastu i będą przy nim konsultantkami, to my podbijamy tę wspaniałą informację! > >Ola i Julia- zrobiłyście to!!! Znowu tworzycie herstorię, najpierw pierwszy podcast o pracy seksualnej w Polsce, teraz pierwszy serial!!! A pomiędzy tym wszystkim masa wspaniałych działań, wywiadów, artykułów! Dzięki Wam za Waszą pracę, Wasz aktywizm, dzielność! > >GRATULACJE! Nie możemy się już go doczekać! ✨☂ > >Wszelkie informacje są tutaj: https://www.instagram.com/p/CRtOU-Bn6UG/ > >Na grafice jest zrzut postu dostępnego tutaj: https://www.facebook.com/aleksandra.kluczyk/posts/4255781274490922
1
Pandemia zmienia rynek pracy, w tym również seksualnej. Platformy internetowe umożliwiające udostępnianie treści 18+ biją rekordy popularności. Swoją działalność do online'u przeniosły np. pracowniczki strip-clubów - ale nie tylko one. Jak się okazuje, “kamerki” stały się też alternatywą dla wielu kobiet, które przez pandemię straciły swoje dotychczasowe miejsca pracy.

[radio] Centrum Praw Kobiet w Halo.Radio: O pracy seksualnej w Polsce – rys historyczny oraz obecna sytuacja
Już dziś zapraszamy do wysłuchania audycji poświęconej kobietom! Prowadzącymi będą Joanna Gzyra-Iskandar oraz Marta Lupa z Centrum Praw Kobiet z Wrocławia. Po godz. 13:00 naszym gościem będzie Anna Dobrowolska historyczka seksualności, autorka książki "Zawodowe dziewczyny. Prostytucja i praca seksualna w PRL" i Lilia - pracownica seksualna, jedna z autorek "Doświadczalnika"
5


sex working
!sexwork

  praca seksualna

  • 0 users online
  • 1 user / day
  • 1 user / week
  • 1 user / month
  • 2 users / 6 months
  • 60 subscribers
  • 22 Posts
  • 17 Comments
  • Modlog