Warszawska Formacja Anarchistyczna

https://warszawskafa.org/

  • 387 Posts
  • 71 Comments
Joined 2 lata temu
cake
Cake day: mar 26, 2021

help-circle
rss
cross-posted from: https://szmer.info/post/148223 > cross-posted from: https://szmer.info/post/148222 > > > 🖤❤️ Związek Syndykalistów Polski zaprasza do Łodzi na konferencję poświęconą IWA. > > > > > > > > 🌍 Towarzysze i towarzyszki z organizacji członkowskich opowiedzą o historii organizacji i rozwoju idei w samym związku.

cross-posted from: https://szmer.info/post/148222 > 🖤❤️ Związek Syndykalistów Polski zaprasza do Łodzi na konferencję poświęconą IWA. > > > > 🌍 Towarzysze i towarzyszki z organizacji członkowskich opowiedzą o historii organizacji i rozwoju idei w samym związku.

🖤❤️ Związek Syndykalistów Polski zaprasza do Łodzi na konferencję poświęconą IWA. 🌍 Towarzysze i towarzyszki z organizacji członkowskich opowiedzą o historii organizacji i rozwoju idei w samym związku.Nie żyją przewodniczący Committee for Justice and Reforms of AANES
Wczoraj, tureckie wojsko zabiło współprzewodniczących Committee for Justice and Reforms of AANES (Autonomous Administration of North and East Syria), Zeynep Saruxan i Yilmaz Shero, w wyniku celowego ataku uzbrojonego drona. Zeynep Saruxan była byłą przewodniczącą wydziału kobiet AANES i odegrała na tym stanowisku wybitną rolę w promowaniu i rozwijaniu praw kobiet w Rojavie. Wraz z nią jeszcze jedna czołowa postać kobiecej rewolucji została zamordowana przez Turcję. Zabójstwo Zeynep Saruxan i jej współprzewodniczącej, Yilmaz Shero, wpisuje się w liczne zbrodnie wojenne Turcji w Rojavie, które nie są potępiane i badane przez społeczność międzynarodową. Rewolucja kobiet i jej czołowe postacie są systematycznie atakowane przez Turcję. Wczoraj turecka armia zaatakowała moździerzami także wioskę Misherfa w Zirgan, zabijając 2 i raniąc 5 cywilów, w tym dzieci. Faszystowska Turcja nadal terroryzuje mieszkańców Rojavy codziennymi atakami moździerzy i uzbrojonych dronów.

p*lskie prawicowe twierdzą, że wczorajsze wybory we Włoszech wygrały "siły centroprawicowe". Cóż, największym idolem tychże mediów jest facet, który był wielkim fanem Hitlera i Mussoliniego, Roman Dmowski.

"Chrońmy życie, nie poziom życia" 🤡 Gratulujemy Konfederosji, szczerości i pomysłowości na hasło.

Przedwczoraj, aktywności/stki świętowały I rocznicę powstania Casa Okupa Chiapaz w Mexico City! Zniszczony budynek rządowy został przekształcony w autonomiczny squat i przestrzeń kulturalną w solidarności ze społecznościami Zapatystów, którzy doświadczają ataków paramilitarnych w okolicy w Chiapas.

Dzięki wielkie Antyfaszystowskiemu Krakowowi za zorganizowanie potańcówki, było mega!
10
Według oficjalnych statystyk, ponad 100,000 osób w Meksyku ma status zaginionych. Jest to spowodowane wysoką przestępczością, spowodowaną przyzwoleniem rządu federalnego, skorumpowanej policji układającej się z kartelami narkotykowymi i innymi grupami przestępczymi. Kolektyw artystyczny "Colores en Resistencia", na prośbę rodzin, postanowił namalować mural przedstawiający Eduardo Ramireza Gonzalesa i Marcosa Gonzalesa Garcię, którzy zaginęli bez śladu dwa lata temu.

🪖 W Rosji ogłoszono pobór do wojska. Od początku inwazji, Narodowa Armia Republikańska (NRA) i Organizacja Bojowa Anarcho-Komunistów (BOAK) podpalają punkty poboru wojskowego, niszczą wojskową infrastrukturę, w tym tory kolejowe, dzięki którym sprzęt dociera na front. ⬛🟥BOAK i NRA dobrze wiedzą, że legalistycznymi metodami ustrój w Rosji się nie zmieni i nawet, jak Putin zostanie odsunięty, to Jedna Rosja i oligarchowie wybiorą kogoś, kto będzie kontynuował imperialistyczną politykę, w której nie ma miejsca na pomoc zwykłym ludziom. Dlatego Walczą partyzancko, stroniąc od polityki parlamentarnej, dokonując akcji sabotażowych, które dosłownie godzą w system. ⬜🟦⬜ Najgłośniejszej akcją NRA była próba zamachu na Aleksandra Dugina kilka tygodni temu, zaś BOAK, zniszczenie wieży telefonicznej w Belomostnoye.

Marta Sowińska z Katowic jest kolejną ofiarą antyaborcyjnego wyroku TK Przyłębskiej. Fundamentaliści religijni wciąż nie przejmują się śmiercią dorosłej osoby, a usunięcia z organizmu zlepka komórek. Jeżeli potrzebujesz aborcji, dzwoń na +48 22 29 22 597 #AborcjaBezGranic #AborcjaJestOk #AniJednejWięcej

Bo “A” jest grafiką z neta, a fonty z programu.
My swoje robimy, nie są głównym tematem naszych zainteresowań, teraz wstawili coś takiego, to “Biblioteka na Syrenie” postanowiła się odnieść.

To fakt, wnikają. Wniknęli tak dobrze, że skłot przychodnia od 4 lat jest całkowicie zajęty przez nie-anarchistów, a od grudnia, także Wilcza 30.


Ten ruch niszczą osoby prezentowane na zdjęciach. Swoimi czynami i poglądami zaprzeczają ideom, o które walczymy, robią coś zupełnie odwrotnego, promując ksenofobię i propaństowość.