Log in to Facebook
www.facebook.com
external-link
Log in to Facebook to start sharing and connecting with your friends, family and people you know.

Po pandemicznej przerwie wracamy do Was na lato w nowej i innej niż dotychczasowe formule. Z przyjemnością ogłaszamy nabór edukatorski na okres letni!

Chcesz poprowadzić jakieś zajęcia lub warsztaty i podzielić się swoją wiedzą, ale brakuje Ci miejsca i infrastruktury, promocji albo metodologicznego wsparcia? To wydarzenie jest dla Ciebie!

Autonomiczna Przestrzeń Edukacyjna to całkowicie oddolna i nieformalna lewicowa organizacja edukacyjna, która za cel stawia sobie wyrównywanie i demokratyzację dostępu do edukacji. Oferujemy bezpłatne zajęcia dla wszystkich zainteresowanych i staramy się tworzyć jak najbezpieczniejszą przestrzeń do zdobywania wiedzy niezależnie od stanu portfela, płci, pochodzenia i tożsamości. Wierzymy, że najważniejszym warunkiem tworzenia się społeczeństwa obywatelskiego jest krytyczna i dostępna edukacja, nie tylko dla bogatych. Bez niej inny świat nigdy nie będzie możliwy.

Jeżeli podzielasz te wartości i tak jak my chcesz dzielić się wiedzą i umiejętnościami z innymi, zgłoś udział w wakacyjnym programie APE!

Nie prowadzimy rozróżnienia na kursy, pojedyncze wydarzenia czy cykliczne warsztaty - ich forma jest dowolna i zależy od Twojego pomysłu, podobnie jak treść i tematyka zajęć.

Stawiamy tylko jeden warunek - prowadzone zajęcia muszą być bezpłatne i dostępne niezależnie od możliwości złożenia dobrowolnej darowizny lub jej braku. Zapewniamy wsparcie metodologiczne i infrastrukturalne - dysponujemy wyposażonymi salami lekcyjnymi i warsztatowymi i terenem na powietrzu, którzy również może być wykorzystany jako przestrzeń zajęciowa.

19.06 (sobota) o 17:00 zapraszamy wszystkie osoby na spotkanie wprowadzające, gdzie będziemy mogli i mogły się poznać, pogadać trochę o inicjatywie, pokazać domek i odpowiedzieć na wszystkie pytania! Jeśli nie możesz przyjść na spotkanie, napisz do nas - skontaktujemy się z Tobą osobiście.

Zgłoszeń można dokonywać przez formularz: https://ape-edu.typeform.com/to/Jm5imioU Czekamy na nie do 13.06.2021.

W przypadku pytań, pisz w komentarzach, na nasz fanpejdż lub maila ape.edu[at]riseup.net.

Nie możemy się doczekać! :3

@dj1936
link
24M

W sumie fajnie, ale miejscowość, gdzie mogę poprowadzić zajęcia za Waszym pośrednictwem mogę sobie sam wybrać?

_____gi
creator
link
14M

nabór jest na warszawę, temat jest w społeczności wwa:))

kubistyczny kameleon
link
14M

chyba tylko kraków i warszawa

Domyślna społeczność platformy

  • 0 users online
  • 4 users / day
  • 12 users / week
  • 38 users / month
  • 72 users / 6 months
  • 598 subscribers
  • 640 Posts
  • 967 Comments
  • Modlog