• obywatelle (she/her)
  link
  fedilink
  11 year ago

  “Na pytanie zadane w tytule, co partie polityczne robią na TikToku, można odpowiedzieć w sposób nieskomplikowany: nic. Chyba że reprezentuje się skrajności. Cervi i Marín-Lladó zauważają, że TikToka najefektywniej wykorzystują dwie hiszpańskie partie - Podemos i Vox. Te ugrupowania znajdują się na skrajnych końcach spektrum poglądów.”

  Pamiętajcie że czytacie tekst z libkowego portalu który widzi wszędzie ZAGROŻENIE RADYKALIZMEM. Tak, łagodna partia socjaldemokratyczna to dla nich radykalis.

  • @miklo
   link
   fedilink
   21 year ago

   Jeżeli jakaś partia szuka swoich wyborów w takim miejscu to niestety ale zgadza się grać w tę grę na zasadach jakie dyktuje tiktok. To sie oczywiście tyczy wszystkich innych korpo-mediów, z ktorych partie korzystają ale tutaj instrumentalne traktowanie widza jest doprowadzone do skrajności. Więc jeśli jakaś partia chce tego uzywać to w moich oczach akceptuje taki chory kierunek ewolucji korpo-mediów.

  • @LukaszWyrak
   link
   fedilink
   11 year ago

   Cervi i Marín-Lladó zauważają, że TikToka najefektywniej wykorzystują dwie hiszpańskie partie - Podemos i Vox. Te ugrupowania znajdują się na skrajnych końcach spektrum poglądów.”

   A może to są po prostu partie najpopularniejsze wśród młodego elektoratu, który jest też targetem tej aplikacji.

 • @LukaszWyrak
  link
  fedilink
  41 year ago

  Czyli promuje foliarstwo i faszyzm tak jak Facebook tylko skuteczniej.