12

pół mieszkania zajebane mizoprostolem najlepiej

make
cake
mod
link
fedilink
47 miesięcy

@trytytka
link
fedilink
07 miesięcy

Moja stara to fanatyczka aborcji

beza666 napisane 1 tydzień 2 dni temu 4.33 #aborcja #przejebane

Moja stara to fanatyczka aborcji. Pół mieszkania zajebane misoprostolem, najlepiej. Średnio raz w miesiącu jakaś typiara zeżre u niej mife zamiast piguły i musi na tekno w majty pchać tiszerta żeby krew po girach nie ciekła. Od pół roku się z nią bzykam to już na melo olłejs biore olłejsy i gonie po dychacza za sztuke, więcej mi z tego wpada niż z biegania z innymi empetrójkami czy noskami eskimoskami.

W kuchni w górnej szufladzie normalna Polka trzyma sztućce – u niej jakieś telefony się walają. Sięgniesz po herbatę – w pudełku nierejestrowane karty sim. Nad kiblem zamiast srajtaśmy wlepy Aborcji bez granic.

Chce otworzyć relacje na seks z typami, bo ze mną w ciążę nie zajdzie, a praktyka czyni mistrzynię, jak mówi. I mnie do seksu z kolesiami namawia mimo że ja chuja ostatnio w podstawówce widziałam, chyba że się liczy taki co psiapsi używa do edukacji seksualnej kiedy promuje ideologię dżender wśród dzieci za pieniądze sorosza.

Innych żartów niż cytaty z polityków od prawa do tak zwanego lewa nie opowiada. Wieczorami zamiast ze mną przy netfliksie rży ze śmiechu z komentarzy trolli pod swoimi tekstami. No to założyłam konto i też ją trolluję żeby jakiś kłolity tajm razem mieć. I chyba pisane sobie jesteśmy bo już do mnie pisze na priwie, żeby się w parku na sobotę na prywatną ustawkę umówić. Założę maskę, będzie prank jak się nie skapnie że to ja.

w górę stulejarz, dzbanek + 560 innych

stulejarz 1 tydzień 2 dni temu 4.40 dobra randka będzie napisz jak byłoXD

dzbanek 1 tydzień 2 dni temu 5.30 nosz kurwa poirot by lepiej nie wymyślił, napisz napisz

ceramika 1 tydzień 1 dzień temu 12.18 @beza666 jutro rano czekamy przy kompach

ceramika 1 tydzień temu @beza666 i co i co? bóldupiła czy zacieszyła?

stulejarz 3 dni temu ty, chyba ta jej stara nie rozkminiła własnej laski. cringe https://wiadomosci.onet.pl/warszawa/kobiece-zwloki-w-parku-zeromskiego-uduszona-banerem-aborcja-albo-smierc/lvzw0ll

----------- Temat zamknięty ------------

Potrzebujesz aborcji? Możesz zażyć tabletki albo jechać do zagranicznej kliniki. Wszystkich informacji, wsparcia emocjonalnego a nawet finansowego udzieli Ci Aborcja bez granic +48 22 29 22 597.

Pomagajmy sobie w aborcjach!

Poradnik: Potrzebujesz aborcji? NIE JESTEŚ SAMA! - Najważniejsze informacje dostępny tutaj


Zajrzyj też do dziewczyńskiej, chłopackiej i queerowej (lgbt+) społeczności, albo tej poświęconej pracy seksualnej.


Książki znajdziecie w bibliotece, muzę w musiczce, a filmy w kinotece. Memy też są osobno. Jest też społeczność poświęcona grafikom.

  • 0 users online
  • 7 users / day
  • 9 users / week
  • 14 users / month
  • 28 users / 6 months
  • 125 subscribers
  • 348 Posts
  • 199 Comments
  • Modlog