• 15 Posts
  • 53 Comments
Joined 7 miesięcy temu
cake
Cake day: paź 30, 2022

help-circle
rss
Już dziś o 18. Warszawa - ul. Jasna 10


Trasa PKP między stacjami Warszawa Zacisze Wilno a Ząbki usiana celtykamiChodźmy na spacer po Pradze śladami wyzysku ze Związkiem Syndykalistów Polskich! Początek spaceru - 12:00 róg ul. Targowej i Kijowskiej. Następnie o 14:00 grillowanie wegańskiego jedzenia i ajentów z Żabek na nadwiślańskiej plaży od strony ul. Ratuszowej, przy klubie La Playa. *Przepraszam najmocniej za linka do korpomediów

Warszawa - adres na zdjęciu Duży napis na bloku po lewej stronie od głownego wejścia do przychodni


Warszawa - przybliżony adres na zdjęciu Część swastyk już zostało usuniętych, lecz nadal da się tam parę znaleźć


Może przydałaby się jakaś mała reaktywacja wątku Oto znaleziska z podróży do Warszawy (przybliżony adres miejsca jest napisany na zdjęciu)


Przepraszam z góry, jestem w tyle z memami dobre parę latCiekawe na co głosują zadeklarowani “centryści”


Jak widać wykonywanie badań bez operacjonalizacji (definiowania) pojęć tak różnie rozumianych jak “lewica-prawica”, czy “socjalizm” nie ma sensu. Nagie liczby sugerujące drastyczny wzrost “postaw lewicowych” wśród młodzieży (Komunikat z badań CBOS 16/2021) właściwie nic nam nie mówi. Najwyraźniej może to nawet znaczyć chęć oddania głosu na faszystów…


Dyskurs republikański w ramach którego rozbudza się panikę moralną wobec drag queens (próbując zakazać dzieciom wstępu na ich występy), traktując je jako największe zagrożenie dla młodych osób jednocześnie ignorując faktyczne zagrożenie, jakim jest dostęp do broni palnej (próbując zatrzymać jakiekolwiek inicjatywy mające go kontrolować)Nie zapominajmy o osobach niedosłyszących lub niesłyszącychBardzo przystojna!


A, tak, oczywiście znów zapomniało mi się napisać drugą połowę wiadomości. Dzięki za dopełnienie c:


Zapewne chodzi o słuszne wyciągnięcie starej sprawy tzw. stu ustaw memtzena (poprawcie mnie, jeśli się mylę, bo świadomie odgraniczam się od niusów). Owa setka ustaw wisiała kiedyś na stronie konfy tylko przez parę dni, po czym zniknęła (prawie) bez śladu - dzięki zachowanym screenom można się dowiedzieć, że ten skorwinsyn traktuje wolność na tyle przedmiotowo, iż postuluje w nich zezwolenie na bicie dzieci… ale również utrudnienie w zawieraniu rozwodów.To określenie na uległy wobec pracodawcy organ nie reprezentujący w rzeczywistości interesów pracowników


Można było się tego spodziewać, w końcu to tzw. żółty związek zawodowy


Jeśli nie przeszkadza Ci obieg z drugiej ręki, to strony pokroju Vinted, dowolny second-hand albo free-shop. Tych ostatnich powstaje coraz więcej - jeśli mieszkasz w okolicach Warszawy lub Poznania (nie wiem gdzie jeszcze są), to zachęcam do sprawdzenia tych inicjatyw. Można tam znaleźć nie tylko mnóstwo ciuchów, ale też książek, a nawet i sprzęty AGD się zdarzają. Często mają wręcz nadwyżki ubrań - kiedy zdarzyło mi się udzielać w jednym, to raz w miesiącu rozsyłaliśmy ciuchy po fundacjach, bo nie starczyło na nie miejsca.

Jeśli chodzi o etyczne źródła na zakup ciuchów, to… bie znam niestety xDKrytyka kapitalistycznego dążenia do ciągłego bogacenia się wyrażona słowami Thoreau. W lekkiej, niemalże komediowej aranżacji.


MARINA - Man's World [pop zaangazowany]
To już ostatni utwór, obiecuję!

161 Fest, ktoś się wybiera?
Jak w tytule - zastanawiam się nad pójściem, ale chyba nie mam z kim. Ktoś może ma podobną sytuację? c:

cross-postowane z: https://szmer.info/post/177142 > Cześć, > Mam bardzo ambitny plan - tworzę ten wątek, abyśmy mogli wrzucać tu lokalizacje faszystowskich graffiti, co pomogłoby je sprawniej usuwać. > > Jeśli temat okaże się popularny, to można utworzyć osobne nitki dedykowane poszczególnym miastom. > > Na tę chwilę moja okolica jest już czysta, więc sam lokalizacji nie podam, ale wrzucam mój nowy szablon dla uwagi :)
2

cross-postowane z: https://szmer.info/post/177142 > Cześć, > Mam bardzo ambitny plan - tworzę ten wątek, abyśmy mogli wrzucać tu lokalizacje faszystowskich graffiti, co pomogłoby je sprawniej usuwać. > > Jeśli temat okaże się popularny, to można utworzyć osobne nitki dedykowane poszczególnym miastom. > > Na tę chwilę moja okolica jest już czysta, więc sam lokalizacji nie podam, ale wrzucam mój nowy szablon dla uwagi :)

Cześć, Mam bardzo ambitny plan - tworzę ten wątek, abyśmy mogli wrzucać tu lokalizacje faszystowskich graffiti, co pomogłoby je sprawniej usuwać. Jeśli temat okaże się popularny, to można utworzyć osobne nitki dedykowane poszczególnym miastom. Na tę chwilę moja okolica jest już czysta, więc sam lokalizacji nie podam, ale wrzucam mój nowy szablon dla uwagi :)
15