komunistyczny anarcholski anarchokomunistyczny lewak

  • 15 Posts
  • 62 Comments
Joined 4M ago
Cake day: Oct 22, 2020

#

zrobi się testy, zobaczymy


No proszę proszę, nie wiedziałem że taka opcja odoczojebnienia jest dostępna w FF.

Dla tych co też nie wiedzieli co to jest: tutaj jest przycisk

Szmerowe lekcje informatyki :P


Xavier off-topic

Gdybyś zmienił czcionkę albo skórkę w swoim Wordpressie na coś lepszego, dużo łatwiej by się czytało. Ja sobie przeklejam do Wordpada, bo inaczej można oczopląsu dostać.


Protest to ma być kuźwa protest a nie Apel Jasnogórski.


Nie wiem skąd masz informację że Pierogi są lewicowe. Uczestnicy tego MUCa twierdzą że to apolityczna sala


nie wiedziałem że można to ustawić w about:config


Jak (w miarę) bezpiecznie przeglądać pliki PDF

Ze względu na to że dokumenty PDF mogą zawierać potencjalnie niebezpieczne elementy z javascriptem, zaleca się wyłączenie tej opcji lub zainstalowanie opensourceowego czytnika Sumatra (link poniżej) …


W momencie kiedy klikamy na link, strona internetowa do której przekierowuje widzi że przychodzimy ze szmeru albo innej strony. Aby tego uniknąć autorzy powinni umieszczać link bez aktywnego hiperlinku umieszczając link w “pojedynczym tylnym cudzysłowie” (nie wiem dokładnie jak to się nazywa)

zamiast szmer.info umieszczamy `szmer.info`

tutaj widoczna różnica:

zamiast szmer.info umieszczamy szmer.info

Aby zamknąć link w “tylny pojedynczy cudzysłów” zaznaczamy go i klikamy na znaczek <> podczas pisania komentarza albo ręcznie wpisujemy (znajduje się nad klawiszem Tab w klawiaturze z amerykańskim layoutem)

Oprócz tego, jako czytelnicy, możemy zainstalować smart referer dostępny dla firefoxa, w celu ukrycia naszej nawigacji (trzeba mieć na uwadze że blokada ta może czasem nie działać)

addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/smart-referer/


W Unii Europejskiej w latach 2011-2018 skala występowania zjawiska utrzymywała się na stabilnym poziomie nieznacznie przekraczającym 28%. Dane pochodzące z badania reprezentacyjnego realizowane są jednak na zbyt małej próbie, by umożliwić przedstawienie skali zjawiska i charakterystyki roszczeniowych lamusów na niższych poziomach agregacji terytorialnej.

Nawet brzmi lepiej niż to szkaradzieństwo zastosowane w oryginale :D


Tak swoją drogą, czy ktoś się orientuje czy pokraczny termin “gniazdownictwo” stosowany w raporcie istniał wcześniej czy to jakaś nowa aberracja językowa?

Dobrze że autorzy raportu się nie rozpędzili i nie wstawili zamiast tego terminu “roszczeniowe lamusy” albo “leniwe kurwy”


Według ostatniego raportu GUS, 36% osób w wieku 25-34 lata zmuszona jest mieszkać z rodzicami. Jak zaznaczył raport, osoby te często pracują na pełnym etacie, lecz ich średnie dochody [roczne?] nie przekraczają stawki minimalnej 2100 PLN brutto w przeliczeniu miesięcznym. …


Wszystko co kupisz łącznie z produktami wytwarzanymi przez różne spółdzielnie, jest produkowane w kapitalizmie, więc żaden wybór nie będzie nam gwarantować w 100% etycznego produktu.

Jeśli chodzi o kryteria począwszy od najważniejszych to szedłbym w tym kierunku:

  1. Unikać państwa stosujące ludobójstwo, w których występują pogromy, apartheid, będące wyjątkowo autorytarne albo finansujące takowe państwa trzecie, finansujące różne prawicowe grupy terrorystyczne (zarówno muzułmańskie, chrześcijańskie oraz inne - typu Daesh i różne grupy paramilitarne w Ameryce Łacińskiej). (Mjanma/Birma, Izrael, Indie, Pakistan, różne państwa w Ameryce Południowej i Środkowej, Meksyk, Stany Zjednoczone, Rosja, Chiny, kraje GCC, Iran oraz wiele innych)
  2. Produkty wolne od GMO oraz nabiału i mięsa ze zwierząt karmionych tymże.
  3. Unikać ze względów ekologicznych w zasadzie wszystkie produkty rolnicze pochodzące z Brazylii oraz Indonezji.
  4. Kraje represjonujące migrantów i spychające ich przez to do pracy na zupełnie niegodziwych warunkach (Cała Unia Europejska, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Szwajcaria, Japonia, Australia)
  5. Bez oleju palmowego (ze względu na to że bardzo często jest uprawiany na obszarach, gdzie wycinane są lasy równikowe)
  6. Najlepiej kupować krajowe i sezonowe warzywa i owoce - jabłka, gruszki, marchewki, buraki, itd.


Albo nawet na własną stronę www niech wrzucą, chociaż w tym przypadku chodzi o szybką reakcję


Może być szmer, lista mailingowa, sala xmpp przykładowo


Przydałoby się rozpowszechnienie informacji w większej ilości miejsc, aby wpadło na blokadę więcej osób. Nie każdy korzysta z mediów społecznościowych.Wyrzucam przeglądy anarchistyczne, związkowe gazetki i dziadersów ze Szkoły Frankfurckiej. Idę robić miejsce dla pisemek pełnych rachitycznych, wygłodzonych panienek.


anarcho turbosłowianizm?? :O

(ᕗ ͠° ਊ ͠° )ᕗ

WTF?W przeciwieństwie do różnych dziwnych osobistości uprawiających liberalny i neokonserwatywny entryzm w strukturach polskiego ruchu anarchistycznego - przy okazji proponowanego podatku od reklam - Jerzy Urban ma jasno określone poglądy…


Wrzucanie plików? (PDF, itd)

Przydałoby się np w komentarzach czy nowych postach jako załączniki…


xmpp zamiast matrixa

Czemu za kanał do czatowania nie może posłużyć stary i sprawdzony XMPP (Jabber). Matrix stosuje WebRTC, więc na pierwszy rzut oka jest średnio bezpieczny…CACEROLAZO

22:00 cacerolazo uderzamy w garnki podaj dalej jebac kaczynskiego…


Wydarzenia

Warto nadchodzące wydarzenia gdzieś w wyróżnionym miejscu…Subscribed