• 610 Posts
  • 71 Comments
Joined 1Y ago
cake
Cake day: Jan 11, 2021

help-circle
rss


Można zostawiać oryginalny wpis i dopisać swoje uszczegółowienie w napisach kwadratowych.


Bardzo ładnenie jestem ze „środowiska” i w tym tygodniu pierwszy raz usłyszałem o czymś takim jak Przychodnia, po prostu mnie szokuje to co przeczytałem w tych komentarzach. Ta kwestia wczoraj i dziś dotarła do „normików”, w tym mojej banieczki.

A potem wchodzę na anarchistyczny Szmer i okazuje się, że to tylko „brudy" :)
a to chyba ty właśnie byłeś ;) to nie ma żadnego związku z tobą, chyba wczoraj czy 2 dni temu omsknął mi się palec na wersji mobilnej i zbanowałem, z tego widzę nie ma możliwości żeby to odwrócić, co chciałem zrobić niezzwłocznie xD za blisko są te przyciski

edit: nie rozumiem tylko, że skoro dałem bana, a mam komentarz zbanowanego w powiadomieniach, to coś słaby ten ban chyba :P może ktoś wyjaśni co tu się dzieje i czy można operacje odwrócićNie moje pliki i nie moje linki, więc jakby ktoś przerzucił i szerował to też byłbym wdzięczny.


Wielkie dzięki za wrzucenie tego. 20 minut i wsiąknąłem :DBezpośredni link do grafiki w większej rozdzielczości: https://szmer.info/pictrs/image/HjzMJNkgql.jpg


Na FB jest fajnpej „Defoliator”, on robi fajne opracowania, własne wykresy i generalnie podaje masę linków do oryginalnych statystykFragmenty innego posta z tego wydarzenia:

Dzisiaj z mamą wybrałyśmy się do Klasztoru Dominikanów, żeby rozdać przed kościołem ulotki z akcji Byłem Przybyszem. Byłyśmy osobami anonimowymi, „z ulicy”.

Zapytałyśmy pierwszego napotkanego księdza, czy możemy rozdać ulotki, zaprowadzono nas do przeora, który wyraził zgodę.

Na moje pytanie, czy planowane są jakiekolwiek akcje pomocowe, przeor zaprosił nas na rozmowę po mszy. Przeor z własnej inicjatywy ( w stresie zapomniałam sama poprosić) zapowiedział wiernym, że ulotki w tym temacie będą rozdawane, co bardzo pomogło w całej akcji- rozeszło się prawie wszystko, co miałyśmy.

Na rozmowie w zachrystii prosiłam przeora o pomoc w przełamaniu złej narracji na temat uchodźców, uświadamianie wiernych, że to są tragedie takich ludzi jak my, prosiłam o udostępnienie informacji o zrzutce na stronie fb, przeor wyraził chęć zorganizowania wystawy zdjęć przybliżających historie uchodźców, oraz modlitwę w ich intencji połączoną z dyskusją.

Mamy być w kontakcie mailowym. Obawiałam się z mamą, że natkniemy się na kompletny mur, ale chyba nie poszło najgorzej, także działajmy dalej. Trzeba włączyć kościół do pomocy.

Źródło: https://www.facebook.com/events/418155683298824/?post_id=420946909686368&view=permalinkJak widać powyżej, żadnego działającego nie ominie krytyka, a szczególnie od tych ideowo mu bliższych ;)


Ok. To ja poczekam pięćdziesiąt lat na Tę Jedyną Partię Bez Kawiorowej Lewicy, mam czas