• 53 Posts
  • 30 Comments
Joined 1Y ago
Cake day: Jul 28, 2020

#

Dobry tekst, chociaż mierzi mnie w nim że jego spora część jest adresowana do osób krytykujących autorkę, a ja np do nich nie należę - po co więc mam to czytać? Dla mnie realną odpowiedzią na te problemy byłoby powstanie ruchu cismężczyzn, którzy mieliby możliwość w swoim gronie rozpracowywać ciemne strony męskości. Myślę, że kolesie potrzebują swojej wersji feminizmu.


Profesja i ruch [en, de]

Długi i ciekawy esej o zagadnieniu profesji, pracy i tzw pracy w aktywiźmie oczywiście z pozycji głębokiej krytyki kapitalizmu. Tłumaczenie na angielski, link do wersji po niemiecku na dole artykułu. …Na początku ubierałam się na śmietniki szalenie szykownie. Dbałam o makijaż i biżuterię. Teraz raczej stawiam na komfort echhh


Transparent z okazji 1 maja w Berlinie proponujący powstrzymanie się od kontaktów seksualnych z kolesiami pracującymi w bogatych i niemoralnych korporacjach IT…


Super ważny temat, dostępność szczepionek na hpv to skandal.1 maja 12:00 Pl. Jana Pawła II (dawny pl. 1 maja) …
ojezu też rykłam bardzo dobre!
Jest całkiem w miarę filmik pod linkiem. Ma napisy po angielsku


Help our community to make our new social space in Cluj-Napoca (Romania) functional and to open it for the public again soon!

Help us reach our 3000eu target to overcome the difficult moment we find ourselves in: we have moved to a new location in March 2020, right as the pandemic hit, and have been doing renovation work since, having been unable to open the space to the public or engage in the activities that had allowed us to be economically self-sufficient previously.parę lat temu była uskuteczniana międzymiastówka manifowa, ale manify przeważnie robione są w zrywach przez doraźnie zawiązywane ekipy. Ciężko przez to skoordynować coś większego razem, ale pewnie kolejne próby będą. Póki co niektóre manify wymieniają się gazetkami, co też jest spokodzień święty święcić!