• 74 Posts
  • 38 Comments
Joined rok temu
cake
Cake day: cze 15, 2021

help-circle
rss


cross-postowane z: https://szmer.info/post/10791


Wgl ten blog to kompletne najgorsze rakowisko xD


@Vandradtomemesywrócił :_(
link
fedilink
410 miesięcy


W trakcie całego wydarzenia będzie dostępna końcówka merchu z tegorocznego ACAB Festu! Do tego psychodeliczne książki i antyłowieckie koszulki.


Ja często nie uderzam w jakieś techno / korpo / globalistyczne punkty, bo z mojego doświadczenia większość osób raczej chociaż odrobinę sobie zdaje z tego sprawę, ale wygoda ważniejsza. Raczej mówię o tym, że kumam, że własna wygoda i nie interere daną osobę dbanie o własne bezpieczeństwo, ale to niech chociaż pokmini o ewentualnych zagrożeniach dla osób dookoła. Drugą sprawą jest podsyłanie niekorpo (albo ograniczenie do minimum) linków do jakichkolwiek rzeczy, ‘zmuszanie’ do komunikacji przez inne komunikatory etc etc. Mam wrażenie, że z czasem gdy dołączają inne osoby z otoczenia do tego rodzaju ‘przekonywania’ przynosi to efekty. W myśl, że może poza memikami i reklamami nic nie będzie na korpo stronkach skoro powoli, bo powoli, ale jednak, coraz więcej osób jest zainteresowana alternatywami.

Inną ciekawą kwestią jest publikowanie na alternatywnych mediach informacji, nie publikując ich na korpo mediach - przerzuć się bo Cię omijają rzeczy :P


Uwielbiam komentarze czytane w necie, że jak mogą strajkować, przecież wiedzieli do jakiego zawodu idą i jakie są warunki :v


Nie zdarzyło mi się za czasów mojej edukacji (w tym jeden etap w tzw szkole z oddziałami integracyjnymi) widzieć kogokolwiek na wózku, ale teraz jak pojawiam się od czasu do czasu w szkole (podstawówka) to jest kilkoro dzieciaków z różnymi utrudnieniami w poruszaniu sięW trakcie I lockdownu spotykałem w nocy lisy na powiślu w wwa, ale te co widywałem były fest wychudzone :/


Miniaturka na stronach postów nadal się nie zaciąga (nwm czy nie kwestia czasu od kiedy post wisi, bo w tym zaciąga już normalnie, ale w świeżych nie - sprawdzone na operze i chromie)

Na fb organizatorami jest kolektyw Wilczyce (Okupacja wydzielenia Nora 219a). Poniżej opis z wydarzenia. …Osoby zatrzymane zostają na noc na dołku, czynności jutro. Info ze Szpili, póki co pisze o tym tevałpe i tevałen …
Wczoraj miałem to samo na dwóch przeglądarkach do wieczora, dzisiaj od rana wsio git, a nic nie zmieniałem ani nie przestawiałem (poza zabawą motywami)

Ale za to nie zaciąga się miniaturka szmera w zakładce przeglądarki na stronach postów, a na społecznościach, feedzie etc jest ok :V


(Poklikałem w inne motywy i ogólnie koniec końców po przeklikaniu i zapisaniu kilku stronka całkowicie wariuje i wyświetlają się w różnych częściach stron fragmenty różnych motywów)


Ekhm, jest problem po aktualizacji z ciemnym motywem, tzn jest niby ustawiony, pokazuje go jak ustawisz ponownie i zapiszesz, ale po przejściu do jakiejkolwiek innej strony wyświetla się zwykły standardowy :/


Przyczyną prawie wymarcia tego gatunku było:

  • niedostatek próchniejących drzew
  • pomniejszanie się terenów stepowych

wiki o czarnych pszczołach
CW: na opisy obrażeń i przemocy

@lysy@szmer.info Nie mordo, po prostu nie mam epy na dyskusję z kimś, kto w każdej swojej wypowiedzi próbuję znaleźć choćby cień szansy na to, że jednak psiarnia go nie zabiła. Jakieś śmieszki szmer x wykop możesz odpuścić. Rozumiem, że dla niektórych to po prostu kolejny wątek na szmerze, ale dla innych to prywata bo mogli to być one same albo ich bliscy. I nadal nie mam epy odpowiadać na każde z Twoich pytań, ale w wielkim skrócie:

Od kiedy papierów od sekcji nie da się przerobić? Pewnie od momentu aż wrocławska policja mówiła o przyczynie zgonu Stachowiaka bo dragi i dopiero po dorwaniu się rodziny do ciała na rozpoznaniu i zrobieniu znanego nam zdjęcia wersje służb i komunikaty prasowe poszły w inną stronę. Ah wait, ciekawe co za problem pokazać rodzinie ciało zmarłego syna w Lubinie, czyżby siniaki od góry do dołu, wytrzeszczone oczy i obrzęk na krtani?

Gdy tylko zobaczyłem tok rozumowania hur dur sekcja zwłok, hur dur kamienie be to stwierdziłem, że wgl nie będę próbował dyskutować bo autentycznie nie wiem jak. Zazdroszczę jedynie bańki, w której żyjesz.

Skoro proszenie policji by nie biła nie skutkuje, skoro pisanie petycji nie sprawia, że policja przestaje bić, skoro niesprowadzanie zagrożenia dla życia lub zdrowia nie jest wystarczającym powodem, żeby nie zabijać to jak chcesz zrobić żeby taki psiur zastanowił się 3 razy jak znowu komuś kolano posadzi na szyję? Bo ja nie widzę innej opcji niż pełna świadomość konsekwencji jakie go czekają, a chyba nie oczekujemy od prokuratury, sądów czy bsw przybicia im dychy. Przy Stachowiaku nawet PRowo ich zawiesili, a w tym wypadku w niedzielę całe województwo broniło czterech śmieci.

Pewnie niepotrzebnie się wkurzam i piszę zaczepkowo, ale jak mi się zacisnęła krtań w trakcie interwencji to jedyne co usłyszałem od pałarzy ‘o, patrzcie, naćpany’ i kurwa nie było tak, że ojej chcemy pomóc, a nie wiemy jak. Nie było tam też rozkminy, że przegięliśmy, po prostu odeszli i póki nie przestałem świszczeć to nie bili. Jeśli ktoś ma siadać i na spokojnie tłumaczyć czemu Twoje podejście jest krzywdzące to nie jestem to ja i dlatego minusiki i lecimy dalej.

Nie wiem jak Ty, ale jak do mnie podchodzi patrol to jedyne czego oczekuję to tego, że mogą mnie zajebać i jedyne o czym kminie to czy jestem w stanie temu zapobiec. Bo to jest sekunda Twojej nieuwagi, odpuszczenia napięcia w jednym mięśniu, chwyt na szyje lub kolano i do widzenia. (Zakładając w tym wypadku, że wgl masz jakikolwiek wpływ na to co i jak Ci robią)

Przestańmy postrzegać takie sytuacje jako filmik na jutubach, a kurwa na sekundę pomyślmy jak się taki chop (bo jednak to raczej faceci są mordowani przez policję) czuł w ostatnich sekundach życia i w zasadzie czemu musiał stracić życie? Bo jakiś pacan nie miał na tyle wyobraźni by policzyć ile sekund trzyma te szyje? Czy po prostu chop robi to tak regularnie (przydusza), że nawet nie zwraca uwagi i po prostu pierwszy raz przeciągnął?