Poniżej wprowadzenie do szmerowych społeczności, jednak na starcie przedstawiamy te dotyczące serwisu:


Jeśli szukasz aktualności, informacji, newsów, wiadomości, posortowanych według lokalizacji, to znajdziesz je w następujących społecznościach:

najbardziej obszerne i tematyczne

lokalne

zagraniczne

pozytywne

śmieszne

format

wydarzenia

edukacja i rodzicielstwo

monitoring władzy

zwierzęta

natura

technologie

praca

kultura

zdrowie

jedzeniowe

koncepcje

ekipowe

Jeśli macie chęć i możliwość, będę wdzięczna za docenienie mojej pracy: https://liberapay.com/ada.lowicz/

Przypominam też, że utrzymanie serwisu nie jest bezkosztowe, tworzymy go pro bono, jednak są opłaty niedoprzeskoczenia, dlatego Szmer można donejtować: https://pl.liberapay.com/szmer.info/

 • obywatelle (she/her)
  link
  Polski
  11 year ago

  Nie mogę zapisać ustawień po ich zmianie bo kiedy klikam na przycisk “zapisz”, kółeczko kręci się w nieskończoność. Fakt, nie próbowałam jeszcze czekać np. godziny bo mam ciekawsze rzeczy do roboty. Mogę to nagrać, ale tylko jeśli nie rozumiesz o czym mówię. Bo jeśli mam robić nagranie tylko dlatego, że jak klasyczny informatyczny nerd nie chcesz wierzyć userowi, to sorry, mam dość tego dzbaństwa u siebie w korpo.

  • kolektyw SzmerMA
   link
   Polski
   11 year ago

   Próba wyzywania nas określeniem, które jest przez nas odzyskiwane po latach bycia odpowiednikiem “pedała” wobec osób podobnych tym, które mają wiedzę wymaganą aby prowadzić taki serwis dużo tu nie wniesie. Jeszcze raz proszę; usuń wszystkie zapisane dane przeglądarki dla domeny szmer.info, a jeśli to nie wystarczy nagraj nam filmik z tego co się dzieje.

   • obywatelle (she/her)
    link
    Polski
    11 year ago

    Za wyzywanie przepraszam, ale naprawdę mam dosyć sytuacji, w której infol taki czy owaki po prostu nie chce wierzyć userowi i stosuje klasyczne “dziwne, u nas działa”. Zawsze staram się przekazywać jak najpełniejsze i prawdziwe informacje i nie znoszę być traktowana jak namolna mucha (sugerowanie, że skoro użytkownik ma unikalny problem, to znaczy że nie jest to problem tak naprawdę).

    Ekranu nagrać nie umiałam, ale udało mi się dojść do przyczyny bez pomocy. Okazało się, że w polu “login w matrixie” był wpisany login w złym formacie. Chrome tego nie wyłapał, przeglądarka telefonowa tego nie wyłapała, zobaczyłam to dopiero logując się na Operze (wyświetlił mi się monit “podaj nazwę w prawidłowym formacie”). Kiedy uzupełniłam ten matrixowy login, mogłam wreszcie zapisać ustawienia.